Treść
Konkurs na bałwany rozstrzygnięty
Spośród nadesłanych bałwanów na konkurs „My się zimy nie boimy… Bałwana ulepimy” Redakcja Kurendy postanowiła nagrodzić rodzinkę bałwanków z Liznowa, których wykonawcą jest Zosia Pawella.
Z kolei wyróżnienie otrzymują: rodzinka bałwanów z Zelgna nadesłana przez panią Katarzynę Zych , bałwan ulepiony przez mieszkańców Drzonówka i bałwan rodziny Majewskich z Bogusławek. Cieszy fakt, że mimo natłoku telewizyjno – internetowego niektórzy z mieszkańców mają jeszcze czas i nie zapomnieli o zabawach towarzyszących zimowej aurze. Przykładem ich jest powszechnie lubiane, szczególnie przez dzieci właśnie lepienie bałwana.
Po odbiór upominków za nagrodzone i wyróżnione bałwany należy zgłosić się do UG Chełmża, pok. nr 7 w terminie od 27.02.br.
KO



