• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Treść

Z najlepszymi życzeniami - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzisiaj DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego.W tym dniu świętują nauczyciele, pedagodzy i pracownicy szkół. W tym szczególnym dniu najserdeczniejsze życzenia kierujemy do wszystkich pracowników oświaty w naszej gminie.

Drodzy dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy oświaty w Gminie Chełmża !
Z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ składamy podziękowania i słowa uznania za odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc dzieci oraz młodzieży w naszej gminie.
Życzymy Państwu, aby umiejętność budowania autorytetu szkoły wśród uczniów, ich rodziców i środowiska przynosiła efekty i satysfakcję.
Niech każdego dnia towarzyszy Państwu radość i pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy.
W tym uroczystym dniu, prosimy przyjąć życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z codziennej pracy.
 
Z wyrazami uznania  - Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki i Przewodniczący Rady Gminy Chełmża Janusz Iwański
 
 
Uroczysta gminna gala z okazji Święta Edukacji Narodowej odbędzie się w dniu 21 października br. w SP w Zelgnie. Udział w niej wezmą pracownicy oświaty szkół gminnych, uczniowie, studenci, rodzice i zaproszeni goście.