Treść
BĘDZIE NOWA STRATEGIA LGD
Lokalna Grupa Działania ZIEMIA GOTYKU rozpoczyna cykl konsultacji w związku z pracami nad nową strategią na okres 2023 - 2027, dzięki której będzie możliwe pozyskiwanie pieniędzy dla obszaru gmin partnerskich. A jaka będzie nowa Lokalna Strategia Rozwoju ? Czy zadbamy o czyste środowisko i o dobrą, czystą energię, czy stawimy czoła zjawisku starzenia się, sięgniemy po cyfrowe technologie ? To już zależy od Ciebie, od każdego z nas.
Razem zdecydujmy o przyszłości naszego OBSZARU PARTNERSTWA. Pierwsze ze spotkań informacyjno – konsultacyjnych „Nowa strategia dla Ziemi Gotyku” odbędzie się już 22 czerwca br. w szkole podstawowej w Kończewicach o godz. 17.00.
W programie prezentacja dotychczasowego dorobku LGD Ziemia Gotyku na przykładzie dotychczas zrealizowanych projektów i osiągniętych efektów. Kolejny z tematów to podejście LEADER w okresie 2023 – 2027. Spotkanie podsumuje i zakończy wspólna debata o potrzebch rozwojowych i potencjałach obszaru gmin objętych planowaną Lokalną Strategią Rozowju. To uczestnicy spotkania dadzą propozycje wyznaczenia głównych celów przyszłej strategii oraz rezultatów.
Spotkanie ma charakter otwarty i jest skierowane do mieszkańców, podmiotów i instytucji z obszaru LGD Ziemia Gotyku. Udział w spotkaniu należy potwierdzić pod nr tel. 607 745 091 lub e-mail: lgd@ziemiagotyku.com
K.Orłowska