Treść
Aktualności
Stronicowanie
MIKOŁAJKOWY KOMUNIKAT !
2013.12.09Dzieci, które z różnych przyczyn nie dojechały w piątek 06.12.br do Głuchowa na gminne spotkanie z Mikołajem proszone są o odbiór upominków w Urzędzie Gminy Chełmża, pok. nr 6 u p. K.Orłowskiej w terminie do 11.12.br.
MIKOŁAJ DOJECHAŁ DO GŁUCHOWA
2013.12.09Czy wy wiecie, czy nie wiecie ? Mikołaje są na świecie! Przekonały się o tym wszystkie dzieci: te malutkie, małe oraz te troszkę starsze z Gminy Chełmża, które przybyły w miniony piątek późnym popołudniem do Głuchowa na spotkanie z Mikołajem. Dzieciom towarzyszyli ich rodzice i dziadkowie. Udział w spotkaniu wziął Wójt Gminy Jacek Czarnecki – organizator spotkania.
Dzisiaj Gminne Mikołajki !
2013.12.06W dniu dzisiejszym 200 dzieci z Gminy Chełmża zapowiedziało swój przyjazd do Głuchowa, aby wziąć udział w spotkaniu ze Świętym Mikołajem. Bajkowy świat zabawy, tajemniczą skrzynię bajek i tajemnice Mikołaja pomogą dzieciom poznać świąteczny Skrzat i Śnieżynka. Organizatorzy zagwarantowali również obecność najbardziej oczekiwanego przez dzieci w dniu dzisiejszym gościa - Świętego Mikołaja z upominkami. Rozpoczęcie imprezy godz. 17.00.
Dwa dni do finału SZLACHETNEJ PACZKI!
2013.12.05SZLACHETNA PACZKA 2013 wkracza w ostatni, decydujący etap. W całej Polsce poszukiwani są Darczyńcy – ludzie, którzy chcą mądrze pomagać rodzinom w potrzebie ze swojego otoczenia. W Chełmży i okolicach na Darczyńców czekają jeszcze 3 rodziny.
Głuchowo -SUKCES KLAS MUNDUROWYCH !
2013.12.04Wczoraj 03 grudnia br. uczniowie klas mundurowych z Gimnazjum w Głuchowie wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo -Obronnych dla uczniów szkół o profilu wojskowym organizowanych z okazji 10 -lecia Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen.J.Bema w Toruniu. W zawodach brało udział 12 drużyn z całego kraju, w tym tylko dwie szkoły gimnazjalne. I to właśnie jednej z nich - drużynie z gimnazjum w Głuchowie udało się zająć II miejsce !




