Treść
Aktualności
Stronicowanie
POLSKIE KWIATY W SEJMIE
2015.06.25Zespół wokalny POLSKIE KWIATY z naszej gminy w dniu wczorajszym w swoim wykonaniu zadedykował koncert piosenek i pieśni ludowych wszystkim wędkarzom zrzeszonym w Polskim Związku Wędkarskim. Organizacja ta w roku bieżącym świętuje jubileusz 65-lecia swojej działalności . Koncert i spotkanie w atmosferze święta rybackiego miało miejsce w sali kolumnowej Sejmu RP w Warszawie. Zaproszenie do Sejmu to wielkie wyróżnienie dla zespołu.
ROLNICY O FOTOWOLTAICE
2015.06.25Kujawsko - Pomorska Izba Rolnicza zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone wykorzystaniu energii promieniowania słońca za pomocą systemów fotowoltaicznych przez rolników na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego. Spotkanie odbędzie się 30.06.2015 r. (wtorek) w Domu Weselnym w Grzywnie o godz. 10.00.
GRZYWNA ZAPRASZA NA FESTYN
2015.06.25Sołectwo Grzywna w najbliższą sobotę 27.06.br organizuje festyn rodzinny. Organizatorzy do udziału w imprezie zapraszają mieszkańców naszej gminy. Z programem startują od godz. 16.00.
WÓJT GOŚCIEM NA BALU CIKUSIÓW
2015.06.23Maluchy „Cikusie” z klubów Nawra – Skąpe – Głuchowo bawiły się na II Podwórkowym Balu Malucha. Tym razem na miejsce spotkania wybrano plac rekreacji przy świetlicy wiejskiej w Nawrze, jednak z uwagi na chłodniejszą pogodę maluchy częściowo przeniosły się z zabawami do miejscowej świetlicy. Do najmłodszych uczestników balu i ich rodziców dołączył z wizytą Wójt Gminy Jacek Czarnecki.
TRUSKAWKOWE BIELCZYNY
2015.06.23Takiej imprezy w Gminie Chełmża jeszcze nie było. Święto Truskawki zorganizowane zostanie po raz pierwszy. Jego trudu organizacji podjęło się Koło Kobiet Aktywnych OD NOVA w Bielczynach. Szykuje się nam mieszkańcom jedno wielkie szaleństwo truskawkowe: mnóstwo potraw z truskawką w roli głównej. A to wszystko już w najbliższą sobotę 27 czerwca br. na godz. 16.00 w Bielczynach.



