• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Treść

Aktualności

Stronicowanie

  • PRACOWICI MIESZKAŃCY ZAUWAŻENI

    PRACOWICI MIESZKAŃCY ZAUWAŻENI

    2015.11.03

            Mieszkańcy  z sołectw Kiełbasina i Strużala byli gośćmi podczas ostatniej Sesji Rady Gminy Chełmża. Obecność na sesji mieszkańców tych dwóch niewielkich  miejscowości to dowód na to, że władze samorządowe  zauważają i doceniają pracę mieszkańców na rzecz swoich społeczności. Listy gratulacyjne przedstawicielom tych obydwu sołectw wręczyli Wójt Gminy Jacek Czarnecki i Przewodniczący RG Janusz Iwański.

  • LIDERKA Z BRĄCHNÓWKA

    LIDERKA Z BRĄCHNÓWKA

    2015.11.02

            Lokalna liderka – tak śmiało możemy nazwać  panią  Henrykę  Matecką, która  była gościem na Sesji Rady Gminy w dniu 29 października br.  Pani Matecka  zakończyła  pracę Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich  w Brąchnówku. Funkcję tę sprawowała  ponad  30 lat, ale z członkostwa w organizacji nie zamierza wcale rezygnować.   

  • Konsultacje nad „Programem współpracy …” rozpoczęte !

    Konsultacje nad „Programem współpracy …” rozpoczęte !

    2015.11.02

           Trwają  konsultacje nad projektem Programu współpracy Gminy Chełmża  z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016. Na Państwa opinie, sugestie i uwagi (na formularzu – do pobrania poniżej) czekamy do 10 listopada br. Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach !
     

  • Przerwy w dostawie energii elektrycznej

    Przerwy w dostawie energii elektrycznej

    2015.10.29

                Energa Operator S.A. informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych  w najbliższych dniach będą następowały przerwy w dostawie energii elektrycznej.

  • BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE !

    BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE !

    2015.10.28

                Straż Gminna w Chełmży z uwagi na zmianę czasu letniego na zimowy  zwraca się do mieszkańców Gminy Chełmża  z apelem o  używanie elementów odblaskowych (np. kamizelki, opaski odblaskowe) zarówno przez dzieci jak i osoby dorosłe. Osoba poruszająca się po zmroku bez elementów odblaskowych jest widoczna dopiero z odległości 20 metrów dla innych uczestników ruchu drogowego poza terenem zabudowanym. Używając odblasków zwiększamy naszą widoczność, a co za tym idzie na drodze możemy poczuć się bezpieczniej.
     

Stronicowanie