Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.03.15 CZAS NA ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

CZAS NA ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

        Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z regionu na BEZPŁATNE spotkanie NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak uzyskać dotację na rozwój firmy. Spotkanie odbędzie się 28 marca 2019 r. w Bydgoszczy  - Bydgoski Park Przemysłowo – Technologiczny ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 .

Czytaj więcej (CZAS NA ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY)

2019.03.12 Nabór na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie

Wójt Gminy Chełmża ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie. Oferty należy składać do 28 marca 2019 r do godziny 14:00 do Urzędu Gminy Chełmża, ul. Wodna 2.

Czytaj więcej (Nabór na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie)

2019.03.12 UROKI JESIENI ŻYCIA ...w Klubie

UROKI JESIENI ŻYCIA ...w Klubie

          Chcieli wyjść z domu, otwarci na rozmowy z innymi na ciekawe tematy, wymieniali się doświadczeniami, uczyli się nowych umiejętności, a przy okazji po prostu dobrze się bawili – mowa o uczestnikach Klubów  Seniora działających w Gminie Chełmża od lutego ubiegłego roku. A to wszystko w ramach zrealizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży projektu pn.” „ Uroki jesieni życia w Klubie Seniora”. Utworzenie Klubów miało być alternatywą na istniejące problemy samotności, nudy. Czy się to udało?  Realizatorzy i uczestnicy mówią, że tak.     

Czytaj więcej (UROKI JESIENI ŻYCIA ...w Klubie)

2019.03.12 TARR S.A. ogłosiła nabór wniosków

TARR S.A. ogłosiła nabór wniosków

TARR S.A. ogłosiła nabór wniosków na opracowanie strategii w ramach Funduszu Eksportowego!

         Już od 25 marca startujący eksporterzy z woj. kujawsko-pomorskiego będą mogli składać wnioski na usługi doradcze, polegające na opracowaniu strategii internacjonalizacji. Przedsiębiorców, którzy w ostatnich trzech latach odnotowali sprzedaż zagraniczną na poziomie nie wyższym niż 10% przychodów ogółem, zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 15 marca 2019 r. o godzinie 10:00 w Toruniu, w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się przez stronę events.technopark.org.pl

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej (TARR S.A. ogłosiła nabór wniosków)

2019.03.11 DZIEŃ SOŁTYSA

DZIEŃ SOŁTYSA

Szanowni Sołtysi !
        Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom Gminy Chełmża składamy wyrazy uznania dla pełnionej  funkcji na rzecz lokalnej społeczności, życzenia mnóstwa pozytywnej energii, wytrwałości w dążeniu do realizacji zamierzonych celów, gotowości na nowe wyzwania oraz tego, aby wypełniana funkcja przynosiła Wam zadowolenie, a zdrowie i doskonała kondycja, nieodłącznie towarzyszyły w codziennym życiu. Niech Wasza praca będzie owocna i służy wszystkim przez długie lata.
                   

Przewodniczący RG Chełmża Janusz Iwański i Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki

Życzenia dla Sołtysów nadesłali także Wojewoda Kujawsko - Pomorski Mikołaj Bogdanowicz i Marszałek Województwa Piotr Całbecki, które udostępniamy w listach poniżej .

 


 

 

Czytaj więcej (DZIEŃ SOŁTYSA)

2019.03.11 MAMA 4 PLUS - NOWE ŚWIADCZENIE

MAMA 4 PLUS - NOWE ŚWIADCZENIE

,,MAMA 4 PLUS - RODZICIELSKIE ŚWIADCZENIE  UZUPEŁNIAJĄCE”

       Od 1 marca 2019 r. weszła w życie Ustawa z dnia 31 stycznia 2019 r. o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym. Celem świadczenia jest zapewnienie niezbędnych środków utrzymania osobom, które zrezygnowały z zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej albo ich nie podjęły ze względu na wychowanie dzieci.

Czytaj więcej (MAMA 4 PLUS - NOWE ŚWIADCZENIE)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.