Gmina Chełmża

Co nowego?

2019.09.19 STRONA WWW W PRZEBUDOWIE

STRONA WWW W PRZEBUDOWIE

           Informujemy, że trwają prace nad nową odsłoną strony internetowej GMINA CHEŁMŻA. W związku z przebudową naszej strony użytkownicy mogą napotkać problemy w odszukiwaniu informacji w poszczególnych działach tematycznych.

 

 

Czytaj więcej (STRONA WWW W PRZEBUDOWIE)

2019.09.19 GMINA PRZYJAZNA PSZCZOŁOM

GMINA PRZYJAZNA PSZCZOŁOM

           Nasza Gmina przystąpiła do programu „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”,  co jest równoznaczne z podpisaniem  „Manifestu Gmin Przyjaznych Pszczołom”. Celem manifestu jest między innymi promowanie akcji na rzecz pszczół w naszej lokalnej społeczności.  

Czytaj więcej (GMINA PRZYJAZNA PSZCZOŁOM)

2019.09.19 W POGONI ZA MAJĄ I MAJKĄ…

W POGONI ZA MAJĄ I MAJKĄ…

         Pośród 35 szkółek kolarskich na toruńskiej Motoarenie podczas imprezy „W pogoni za Mają i Majką, szukamy następców Kwiatka” zaprezentowała się także szkółka kolarska z naszej gminy – Uczniowski Klub Sportowy ORKAN z Grzywny. Młodzi adepci kolarstwa wzięli udział w wyścigu pokazowym.

Czytaj więcej (W POGONI ZA MAJĄ I MAJKĄ…)

2019.09.18 SOŁECTWA DZIELĄ SWOJE FUNDUSZE

SOŁECTWA DZIELĄ SWOJE FUNDUSZE

          W  gminie trwają zebrania sołeckie, na których mieszkańcy podejmują decyzje w sprawie rozdysponowania funduszy sołeckich  na rok 2020. Łączna kwota środków w Funduszu Sołeckim na przyszły rok wynosi prawie 623 tys. zł. Zachęcamy mieszkańców do udziału w  zebraniach i wspólnego podejmowania decyzji dotyczących tych pieniędzy.

 

Czytaj więcej (SOŁECTWA DZIELĄ SWOJE FUNDUSZE)

2019.09.18 NOWA RADA W DZIAŁANIU

NOWA RADA W DZIAŁANIU

          W związku z upłynięciem kadencji Rady Społecznej Samodzielnego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie, Rada Gminy dokonała wyboru nowych członków Rady. Już w nowym składzie Rada spotkała się, aby zapoznać się z najważniejszymi kwestiami związanymi z finansowaniem działalności naszej gminnej placówki zdrowia.

Czytaj więcej (NOWA RADA W DZIAŁANIU)

2019.09.11 NABÓR DO SZKÓŁKI REGATOWEJ

NABÓR DO SZKÓŁKI REGATOWEJ

       Toruński Klub Żeglarski ogłasza nabór dzieci do szkółki regatowej. Spotkanie informacyjne odbędzie się 22.09.br. o godz.13.00 na terenie bazy treningowej TKŻ w Zalesiu nad jeziorem Chełmżyńskim.

Czytaj więcej (NABÓR DO SZKÓŁKI REGATOWEJ)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.