Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.07.12 MASZ PROBLEM - DZWOŃ!

MASZ PROBLEM - DZWOŃ!

TELEFON ZAUFANIA
         W naszym regionie działa Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 800 154 030. Linia jest otwarta codziennie (również w dni wolne od pracy) w godzinach 17-21. Merytoryczny nadzór nad Kujawsko-Pomorską Niebieską Linią (Telefoniczne Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie) prowadzi Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy.

Czytaj więcej (MASZ PROBLEM - DZWOŃ!)

2019.07.10 SKORZYSTAJĄ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCY

SKORZYSTAJĄ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCY

      Bezpłatna żywność trafia tam, gdzie najbardziej jej potrzebują. Dystrybucję żywności prowadzi Caritas Diecezji Toruńskiej z siedzibą w Chełmży. Żywność, którą rozdysponowują pochodzi z Programu Pomocy Żywnościowej 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2019, partnerem lokalnym jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży.

Czytaj więcej (SKORZYSTAJĄ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCY)

2019.07.09 OPISZ JAK TWOJA WIEŚ STAŁA SIĘ INTELIGENTNA

OPISZ JAK TWOJA WIEŚ STAŁA SIĘ INTELIGENTNA

         Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do udziału w konkursie „Moja SMART wieś”. To konkurs, w którym poszukiwane są pomysły i inicjatywy, które poprawiają jakość życia na wsi. Zgłoszenia do konkursu oraz prace konkursowe należy składać do 15 września 2019 roku.

 

Czytaj więcej (OPISZ JAK TWOJA WIEŚ STAŁA SIĘ INTELIGENTNA)

2019.07.09 TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY W ZUS

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY W ZUS

        Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS. Jest to akcja skierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale również do osób, które dopiero planują dołączyć do tego grona. Akcja potrwa w dniach 23-27 września br.

 

 

 

Czytaj więcej (TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY W ZUS)

2019.07.09 WNIOSKUJEMY O STYPENDIUM

WNIOSKUJEMY O STYPENDIUM

        Stypendia dla uczniów szkół ponadpodstawowych z funduszu  im. Jacka Luntkowskiego na rok szkolny 2019/2020 przyznane zostaną według nowych zasad. Wnioski należy składać w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół Gminy Chełmża w okresie od 1 do 30 lipca.

Czytaj więcej (WNIOSKUJEMY O STYPENDIUM)

2019.07.02 ŚWIĄTYNIA WYPIĘKNIEJE

ŚWIĄTYNIA WYPIĘKNIEJE

        Od ostatnich  lat unikalne obiekty sakralne w gminie pięknieją dzięki specjalnemu programowi realizowanemu w naszym województwie przez Urząd Marszałkowski.  Za sprawą 120 tys. zł  swój  wygląd poprawi kościółek parafialny w Dźwierznie. Tutejsza parafia dostała dofinansowanie na prace konserwatorskie przy elewacji kościoła.

Czytaj więcej (ŚWIĄTYNIA WYPIĘKNIEJE)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.