Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.05.22 OSTATNIE POŻEGNANIE

OSTATNIE POŻEGNANIE

          Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Czesława Ligaj z Januszewa, dawnego sołtysa sołectwa Januszewo - Dźwierzno. Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki wraz z Pracownikami Urzędu i Przewodniczący Rady Gminy Chełmża Janusz Iwański z Radnymi.

       

Czytaj więcej (OSTATNIE POŻEGNANIE)

2019.05.20 REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!

REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!

        Zapraszamy na regaty do Zalesia! Najlepszym miejscem do obserwacji będzie duża plaża na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego. Regaty zostaną przeprowadzone z podziałem na klasy Optimist gr. B i Laser 4.7/Radial. Zawodnicy popłyną o Puchar TKŻ i Puchar Polski w klasie Optimist gr. B. Rozpoczęcie regat sobota 25 maja br. godz. 10.30.

 

Czytaj więcej (REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!)

2019.05.15 Piknik z Centralnym Ośrodkiem Sportu!

Piknik z Centralnym Ośrodkiem Sportu!

Piknik olimpijski w Skąpem
        Zapraszamy do Skąpego na ŚNIADANIE NA TRAWIE. Grill, dmuchańce dla dzieci, wioska olimpijska i wiele atrakcji i jak zapewniają organizatorzy wszystko za free ❗ To wszystko wydarzy się już w niedzielę 19 maja we wsi Skąpe w godz. 10.00 – 14.00. Partnerzy imprezy: Centralny Ośrodek Sportu, No Limit Fitness, Gaspol, Biegam Bo Kocham ten Stan, Gmina Chełmża.

 

 

Czytaj więcej (Piknik z Centralnym Ośrodkiem Sportu!)

2019.05.15 RADA SPOŁECZNA ZAKOŃCZYŁA KADENCJĘ

RADA SPOŁECZNA ZAKOŃCZYŁA KADENCJĘ

         Rada Społeczna Samodzielnego Publicznego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie, organ doradczy Kierownika Ośrodka i Wójta Gminy, zakończyła kadencję 2016-2017. Dokładnie 14 maja na ostatnim posiedzeniu Wójt Jacek Czarnecki podziękował jej członkom za dobrą współpracę i za działania wspierające gminną służbę zdrowia.       

Czytaj więcej (RADA SPOŁECZNA ZAKOŃCZYŁA KADENCJĘ)

2019.05.14 O BUDŻECIE DOMOWYM I NIE TYLKO

O BUDŻECIE DOMOWYM I NIE TYLKO

         W gminie odbyły się warsztaty w zakresie edukacji ekonomicznej na temat budżetu domowego oraz zasad prawidłowego żywienia i przeciwdziałanie marnowaniu żywności. Udział w warsztatach wzięli beneficjenci programu w zakresie pomocy żywnościowej. Obecnie do odbioru żywności w gminie jest uprawnionych 670 osób

Czytaj więcej (O BUDŻECIE DOMOWYM I NIE TYLKO)

2019.05.14 BIBLIOTEKI NAM PRZYJAZNE

BIBLIOTEKI NAM PRZYJAZNE

        Tegoroczne spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek oraz Dnia Pracownika Kultury odbyło się w Urzędzie Gminy, a jego gospodarzem był Wójt Jacek Czarnecki. Miło było znowu spotkać się z paniami z gminnych instytucji kultury. Były podziękowania za to co jest, ale też nie mogło zabraknąć tematów o przyszłości tych placówek w gminie.
     

Czytaj więcej (BIBLIOTEKI NAM PRZYJAZNE)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.