Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.04.23 POPRAWIAMY WIOSENNY NASTRÓJ

POPRAWIMY WIOSENNY  NASTRÓJ

          Wiosenne RENDEZ - VOUS to nowa propozycja rekreacji, która pozwoli mieszkańcom gminy zadbać o formę i skorzystać do tego celu z odpowiedniego sprzętu na świeżym powietrzu. Uczestnikom 45-minutowych spotkań posłużą tym razem siłownie zewnętrzne.  Cykl spotkań startuje z instruktorem fitness już od 7 maja br. godz.17.00 - Browina.

Czytaj więcej (POPRAWIAMY WIOSENNY NASTRÓJ)

2019.04.19 Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI !

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI!

 Święta  Wielkiej Nocy...

 

Czytaj więcej (Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI !)

2019.04.18 PARAFIA ZAPRASZA SENIORÓW

PARAFIA ZAPRASZA SENIORÓW

GRZEGORZ – 17 MAJA 2019’, GODZ.16.00 -19.00

      Seniorzy z gminy już przyzwyczajeni są do corocznego majowego spotkania. Lubią spotykać się i na nim bywać. Wyjątkowo w tym roku na Gminną Majówkę seniorów z naszej gminy   do Grzegorza zapraszają Proboszcz i Rada Parafialna z  miejscowej Parafii p.w. św Andrzeja Boboli.

Czytaj więcej (PARAFIA ZAPRASZA SENIORÓW)

2019.04.18 MANEWRY RATOWNICZE W ZALESIU

MANEWRY RATOWNICZE W ZALESIU

       Na terenie gminnego ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w Zalesiu odbędzie się już trzecia edycja  Manewrów Ratowniczych rangi wojewódzkiej. Udział w manewrach zadeklarowało 17 drużyn, w tym młodzieżowe. Organizatorami imprezy są Wójt Gminy Chełmża, ZG OSP Gminy Chełmża oraz Starosta Toruński.

Czytaj więcej (MANEWRY RATOWNICZE W ZALESIU)

2019.04.18 NIE WYPALAJ TRAW!

NIE WYPALAJ TRAW!

        Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa apeluje w sprawie nie wypalania traw wiosną. W tym celu udostępnia specjalną broszurę informacyjną. Zachęcamy do jej lektury.

 

 

 

 

Czytaj więcej (NIE WYPALAJ TRAW!)

2019.04.18 COŚ DLA MŁODZIEŻY - PROJEKT MIĘDZYNARODOWY

COŚ DLA MŁODZIEŻY - PROJEKT MIĘDZYNARODOWY

            Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku prowadzi nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy Eco-North (pol. Eko-Północ). Projekt posiada swoich zagranicznych partnerów w Finlandii, Łotwie i Estonii. To, co szczególnie może interesować przyszłych uczestników - to  seria obozów, które wypromują ekologię oraz przedsiębiorczość wśród młodych przedstawicieli każdego z partnerów. W projekcie mogą uczestniczyć osoby z obszaru działania LGD Ziemia Gotyku w wieku od 15 do 20 roku życia. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.
         

 

Czytaj więcej (COŚ DLA MŁODZIEŻY - PROJEKT MIĘDZYNARODOWY)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.