Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.06.24 NOWY OKRES ZASIŁKOWY 2019/2020

          Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży informuje, iż od 01 lipca br. będzie można  składać drogą elektroniczną przez stronę empatia.mrpips.gov.pl lub przez bankowość elektroniczną wnioski o ustalenie prawa do: świadczenia wychowawczego (500+), świadczenia „Dobry start 300 dla ucznia”, funduszu alimentacyjnego, zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami do zasiłku rodzinnego, specjalnego zasiłku opiekuńczego. Wnioski w formie tradycyjnej (papierowej) o ustalenie prawa do w/wym. świadczeń będą przyjmowane od 01 sierpnia.

Czytaj więcej (NOWY OKRES ZASIŁKOWY 2019/2020)

2019.06.24 PRZEDSIEBIORCO! SIĘGNIJ PO PIENIĄDZE!

PRZEDSIEBIORCO! SIĘGNIJ PO PIENIĄDZE!

           Dobre wieści dla przedsiębiorców! Jesienią tego roku uruchomione zostają  nabory wniosków na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej. Zachęcamy mieszkańców Gminy Chełmża do skorzystania z proponowanych źródeł dofinansowania w najbliższym okresie.

Czytaj więcej (PRZEDSIEBIORCO! SIĘGNIJ PO PIENIĄDZE!)

2019.06.24 PAMIĘTAJMY! BEZPIECZNIE W WAKACJE!

PAMIĘTAJMY! BEZPIECZNIE W WAKACJE!

         Okres wakacyjny rozpoczął się już na dobre. Wakacje, to szczególny czas dla całych rodzin. Wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje na koloniach, obozach, nad wodą czy w górach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego przypominamy wszystkim o kilku zasadach bezpieczeństwa.  ŻYCZYMY MIŁYCH I UDANYCH WAKACJI !

 

Czytaj więcej (PAMIĘTAJMY! BEZPIECZNIE W WAKACJE!)

2019.06.21 Nabór ławników do 30 czerwca

Wójt Gminy Chełmża ogłosił nabór ławników do Sądu Rejonowego w Toruniu, który potrwa do 30 czerwca. Jeżeli chcesz zostać ławnikiem, więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

Czytaj więcej (Nabór ławników do 30 czerwca)

2019.06.19 ZASŁUŻYŁY NA EMERYTURĘ

ZASŁUŻYŁY NA EMERYTURĘ

          Zakończenie roku szkolnego w szkole to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. Z końcem roku szkolnego 2018/2019 na zasłużoną emeryturę ze szkół gminnych w Grzywnie i Zelgnie odeszli zarówno dyrektorzy jak i pracownicy  administracji i obsługi szkół.     

Czytaj więcej (ZASŁUŻYŁY NA EMERYTURĘ)

2019.06.14 ZMIANA GODZIN PRACY URZĘDU GMINY

          W nadchodzącym tygodniu od 17 czerwca do 21 czerwca 2019 r. Urząd Gminy Chełmża, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,  Zespół  Ekonomiczno–Administracyjny Szkół Gminy Chełmża również będą pracowały w  zmienionych godzinach:  od 6:00 do 14:00. Kasa Urzędu Gminy czynna będzie w godzinach od 6:00 do 13:30. Obsługa sekretariatu i wydawanie dowodów osobistych do godz. 15.00.

Czytaj więcej (ZMIANA GODZIN PRACY URZĘDU GMINY)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.