Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.03.19 AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!

AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!

         Wójtowie z całej Polski biorący udział w wykładach tegorocznej Akademii Wójta zawitali w miniony piątek 15 marca br. do naszej gminy, aby bliżej ją poznać i zwiedzić. A mowa o grupie blisko 30 osób. Przewodnikiem po gminie był jej gospodarz Wójt Jacek Czarnecki. Akademia Wójta to cykl spotkań dla aktywnych wójtów organizowany przez Fundację Wspomagania Wsi i Mazowieckie Stowarzyszenie Gmin na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa informacyjnego.
       

 

Czytaj więcej (AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!)

2019.03.19 UCZNIOWIE I MATEMATYCZNE WYZWANIE

UCZNIOWIE I MATEMATYCZNE WYZWANIE

        Przelewanie płynów między naczyniami czy rozsadzenie wędkarzy wokół jeziora zgodnie z ich życzeniami było nie lada wyzwaniem dla młodych matematyków ze Szkoły Podstawowej w Grzywnie! W Szkole odbył się konkurs „Potyczki matematyczne klas IV-VIII”.

Czytaj więcej (UCZNIOWIE I MATEMATYCZNE WYZWANIE)

2019.03.19 KONKURS "Rodzynki z pozarządówki"

KONKURS "Rodzynki z pozarządówki"

        Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać się do konkursu o  nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. "Rodzynki z pozarządówki". To już dwunasta edycja tego ważnego dla NGO-sów z naszego regionu konkursu. Termin na składanie wniosków aplikacyjnych upływa 29 marca br.

 

Czytaj więcej (KONKURS "Rodzynki z pozarządówki")

2019.03.19 WIOSENNE WYPALANIE TRAW ZABRONIONE!

WIOSENNE WYPALANIE TRAW ZABRONIONE!

        Wypalanie traw, słomy, pozostałości roślinnych na polach jest często przyczyną pożarów. W okresie wiosny wypalanie traw w różnych ich siedliskach tj. traw na łąkach, rowach przydrożnych, wypalanie zarośli, uschniętych chwastów i resztek słomy pozostawionej na polach po zeszłorocznych zbiorach - to przyczyna wielu pożarów oraz całokształt złożonych zmian, jakim ulegają makro i mikro organizmy. Podsumowując: ,, NAJPIERW POMYŚL ZANIM ROZPOCZNIESZ WYPALANIE TRAW, ABYŚ NIE DOPROWADZIŁ DO TRAGEDII ”.

 

 

Czytaj więcej (WIOSENNE WYPALANIE TRAW ZABRONIONE!)

2019.03.15 CZAS NA ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

CZAS NA ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

        Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z regionu na BEZPŁATNE spotkanie NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak uzyskać dotację na rozwój firmy. Spotkanie odbędzie się 28 marca 2019 r. w Bydgoszczy  - Bydgoski Park Przemysłowo – Technologiczny ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 .

Czytaj więcej (CZAS NA ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY)

2019.03.12 Nabór na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie

Wójt Gminy Chełmża ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie. Oferty należy składać do 28 marca 2019 r do godziny 14:00 do Urzędu Gminy Chełmża, ul. Wodna 2.

Czytaj więcej (Nabór na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.