• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

SPORTOWA SOBOTA W GŁUCHOWIE

       W sobotę 09 sierpnia br. mieszkańcy Głuchowa byli świadkami dwóch rozegranych turniejów: piłkarskiego i siatkarskiego. O puchar zwycięskiej drużyny w piłkę nożną na zielonej murawie rywalizowało aż pięć drużyn  piłkarskich. Trzy drużyny zgłosili sami miejscowi, a dwie drużyny przybyły po sąsiedzku – Parowa Falęcka i Bielczyny. Natomiast na dwóch boiskach do siatkówki plażowej mecze rozgrywało z kolei dziesięć dwuosobowych drużyn siatkarzy. I tak oto niepokonana na boisku piłkarskim okazała się drużyna sąsiadów z Parowy Falęckiej, zdobywając w głuchowskim wakacyjnym turnieju piłkarskim I miejsce. Drugie miejsce zdobyła miejscowa drużyna Janusza Ewerta , a trzecie miejsce zajęła drużyna sąsiadów z Bielczyn. Rozegrane mecze sędziował na boisku piłkarskim pan Zenon Sadowski.
     Pamiątkowe puchary i upominki dla drużyn sfinansowane zostały z Funduszu Sołeckiego gospodarza imprezy - Sołectwa Głuchowo.  Nieco dłużej potrwał turniej siatkówki plażowej. Udział w turnieju wzięło aż dziesięć drużyn, w tym miejscowe jak i przybyłe z okolicy. Zwycięzcami turnieju zostali: I miejsce -  Damian Więcławski, Przemysław Grabek; II miejsce - Jarosław Pikus, Daniel Ramowski III miejsce - Dawid Frąk, Szymon Stasiorowski. Uczestnicy zwycięskich drużyn otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i upominki, które ufundował miejscowy Radny Gminny Bartek Kamiński.
      Sportowa sobota zorganizowana w Głuchowie dostarczyła wielu emocji zarówno samym uczestnikom jak i kibicom. Pogoda dopisała, uczestnicy zadowoleni, a i  mieszkańcom wsi w tym dniu dopisały  piknikowe humory. Sportowe zmagania, które zajęły całe popołudnie aż do godzin wieczornych podsumowała wspólna zabawa taneczna przy świetlicy wiejskiej trwająca do późnej nocy.
     Organizatorami tego sportowego i międzysołeckiego wydarzenia byli wspólnie: Sołtys M. Abramuk  i Rada Sołecka Głuchowa, Radny Gminny B. Kamiński i Koło Gospodyń Wiejskich.
KO
 

  • Kapitan zwycięskiej drużyny z Parowy Falęckiej odbiera...
  • Zwycięska drużyna z Parowy Falęckiej z organizatorami...
  • Reprezentacja drużyny J. Ewerta z Głuchowa - II miejsce.
  • Nagrody za III miejsce dla drużyny z Bielczyn odebrał...
  • III m. w turnieju siatkówki plażowej - Szymon Stasiorowski...
  • II m. w turnieju siatkówki plażowej - Jarosław Pikus i...
  • Zwycięzcy turnieju siatkówki plażowej - Damian Więcławski...

Wstecz

Menu w stopce

Kontakt

  • Zdjęcie tablic Urzędu Gminy

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:30 do godz. 16:30

piątki
od godz. 7:00 do godz. 14:00

kasa zamykana jest 30 minut przed zamknięciem Urzędu Gminy

Stopka