• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

Ostateczna tabela rozgrywek

Lp.ReprezentacjaRozegrane meczeZwycięstwaPorażkiPunktyWygrane setyPrzegrane sety
1.KM Policja26242507517
2.Wąbrzeźno26215476828
3.UM Chełmża26215477029
4.Pędzewo26188446734
5.Zelgno261610425740
6.Łysomice26197415834
7.Głuchowo261511415852
8.Zławieś Wielka261115374554
9.Kończewice26917354057
10.Papowo Toruńskie26917343956
11.Ryńsk26720333262
12.Junior Chełmża26620323264
13.Nowa Chełmża26620322866
14.Przysiek2602626278

Punktacja:


za wygrany mecz = 2 pkt.
za przegrany mecz = 1 pkt.
walkower = 0 pkt.

Menu w stopce

  • Zdjęcie tablic Urzędu Gminy

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:30 do godz. 16:30

piątki
od godz. 7:00 do godz. 14:00

kasa zamykana jest 30 minut przed zamknięciem Urzędu Gminy

Stopka