Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

Program EKOpiec 2018

          Wójt Gminy Chełmża informuje, że nabór wniosków do programu EKOpiec nastąpi w dniach 19-28.02.2018 r., wzór wniosku o publikowany zostanie na stronie BIP Gminy Chełmża w dniu 16.02.2018 r . W związku z tym, że WOŚiGW ustalił limity dofinansowania dla gmin w zależności od liczby mieszkańców, przeznaczone dla naszej Gminy środki są niewielkie, w celu zapewnienia wnioskodawcom równych szans wybór beneficjentów dokonany będzie poprzez losowanie publiczne w dniu 09.03.2018 r. o godz. 12:00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Chełmża.
Wnioski można składać tylko i wyłącznie w okresie trwania naboru. Wnioski składane po okresie naboru nie będą rozpatrywane. Rozpatrywane będą wyłącznie kompletne wnioski, tj. zawierające wszystkie niezbędne załączniki wymienione we wniosku. Dofinansowaniu nie podlegają zadania już wykonane.
Wnioski wraz z załącznikami można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Chełmża, ul. Wodna 2, 87-140 Chełmża. Szczegółowych informacji udziela pracownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Anna Zdrojewska (tel. 56 675 60 77 w 50).
Szczegółowe informacje można znaleźć również na stronie WOŚiGW

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.