Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.10.19 AKADEMIA MILUSIŃSKICH ZAPRASZA

AKADEMIA MILUSIŃSKICH ZAPRASZA

           Punkt przedszkolny uruchomiony w Skąpem we wrześniu br. może jeszcze przyjąć maluchy z terenu Gminy Chełmża w wieku 2,5 – 5 lat. Zajęcia  odbywają się od poniedziałku do piątku po 5 godzin dziennie w godz. 8.30-13.00.

Czytaj więcej (AKADEMIA MILUSIŃSKICH ZAPRASZA)

2018.10.19 OKAZJA DO SPOTKANIA

OKAZJA DO SPOTKANIA

          Sołectwo Bogusławki zbroi teren pod budowę przyszłej świetlicy wiejskiej. W tym celu wykonany został dojazd do terenu rekreacyjnego, a wcześniej zmodernizowana droga gminna na terenie wsi. Wymienione inwestycje stały się okazją do wspólnego spotkania mieszkańców.

Czytaj więcej (OKAZJA DO SPOTKANIA)

2018.10.18 RADA PODSUMOWAŁA KADENCJĘ

RADA PODSUMOWAŁA KADENCJĘ

           11 października odbyła się pięćdziesiąta druga sesja Rady Gminy Chełmża, która stała się okazją do podsumowania dokonań i podziękowań. Rada Gminy w czasie VII kadencji obradował na 52 sesjach, w tym 3 sesjach wyjazdowych. Radni gminni  rozpatrzyli i podjęli 404 uchwały. Średni czas trwania sesji wynosił 1,5 godziny. Radni pracowali w 5 stałych komisjach. Łącznie odbyło się 58 posiedzeń komisji.

Czytaj więcej (RADA PODSUMOWAŁA KADENCJĘ)

2018.10.18 ALKOMATY DLA POLICJI

ALKOMATY DLA POLICJI

        Nie mają jak sprawdzić, czy są faktycznie trzeźwi – ale już teraz mieszkańcy naszej gminy mogą to zrobić bezpłatnie.Komisariat doposażony został w dwa nowe alkomaty zakupione przez Gminę Chełmża.

Czytaj więcej (ALKOMATY DLA POLICJI)

2018.10.18 UWAGA KONKURS!

UWAGA KONKURS!

           Z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zapraszamy mieszkańców Gminy Chełmża do udziału w konkursie plastycznym na projekt okładki do książki pt. „Piękna nasza Polska cała”.  Organizatorem konkursu jest Biblioteka Samorządowa w Zelgnie. Na prace konkursowe czekamy do 31 października br.

Czytaj więcej (UWAGA KONKURS!)

2018.10.18 Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

         Gminna uroczystość z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ to jedna z ważniejszych  okolicznościowych uroczystości w Gminie Chełmża. Tegoroczna uroczystość odbyła się 14 października w Zelgnie i dedykowana była wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi szkół gminnych. A jednym z jej punktów było wręczenie nauczycielom nagród samorządowych.

Czytaj więcej (Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.