Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

POTRZEBNA POMOC
2018.10.15

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży prosi ludzi dobrej woli o pomoc. PILNIE POSZUKUJEMY (bezpłatnie) KUCHENKI WĘGLOWEJ (westfalki).

Kontakt: GOPS Chełmża, ul. Paderewskiego 11, I piętro, tel.: 566756019 lub 566752928

KANALIZACJA W ZALESIU na CYPLU W BUDOWIE
2018.10.15
KANALIZACJA W ZALESIU - CYPEL W BUDOWIE

           „Budowa sieci kanalizacji  z przyłączami w miejscowości Pluskowęsy - Zalesie oraz sieci wodociągowej z przyłączami w miejscowości Zalesie”  to inwestycyjne przedsięwzięcie, które jest pierwszym etapem szerszego zamierzenia inwestycyjnego Gminy Chełmża w zakresie  skanalizowania północnego brzegu Jeziora Chełmżyńskiego w miejscowości Zalesie. 

 

 

 

ZAPŁACISZ KARTĄ U SOŁTYSA
2018.10.10
ZAPŁACISZ KARTĄ U SOŁTYSA

           Mieszkańcy gminy mogą płacić kartą w kasie urzędu, ale już niedługo nie tylko tutaj. Terminale trafią do sołtysów, u których już najbliższą ratę podatku też będzie można regulować bezgotówkowo. Wspomniane terminale to efekt programu  „Od papierowej do cyfrowej Polski”, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.

SEZON GRZEWCZY ROZPOCZĘTY
2018.10.10
SEZON OGRZEWCZY ROZPOCZĘTY

            Rozpoczął się  sezon grzewczy 2018/2019. Dlatego właścicielom i zarządcom budynków przypomina się o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.

GALA STYPENDIA 2018’
2018.10.08
GALA STYPENDIA 2018’

           Uroczystość gminna z okazji Dnia Edukacji Narodowej w roku bieżącym odbędzie się 14 października br. w Zelgnie ( sala widowiskowo – sportowa godz.15.00). Tradycyjnie już podczas spotkania wręczone zostaną nauczycielom nagrody samorządowe, uczniowie szkół ponadpodstawowych odbiorą zasłużone sobie stypendium im. Jacka Luntkowskiego, o które w tym roku ubiegało się ponad 80 osób.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.