Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

GRUPY REKREACYJNE NA ZLOCIE
2017.06.26
GRUPY REKREACYJNE NA ZLOCIE

         I ZLOT GRUP REKREACYJNYCH w Zalesiu za nami! Prawie 120 uczestników wzięło udział w I zlocie w Zalesiu zorganizowanym podczas tegorocznego Powitania Lata Zalesie 2017’. Uczestnicy przybyli do Zalesie rowerami lub na pieszo z kijkami nordic walking. Każda grupa była inna: wyróżniała się nazwą, ubiorem i liczebnością. W sumie do Zalesia na zlot przybyło osiem grup rekreacyjnych z wielu miejscowości w gminie, a nawet i z Torunia.

SĄ PIENIĄDZE - NA ROZWÓJ SPOŁECZNY I ZAWODOWY
2017.06.26
SĄ PIENIĄDZE - NA ROZWÓJ SPOŁECZNY I ZAWODOWY

          Mieszkańcy obszaru Ziemi Gotyku mogą włączyć się w rozwój projektów mających na celu pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej z powodu bezrobocia, ubóstwa, choroby, niepełnosprawności oraz innych sytuacji losowych. Na ten cel LGD przeznaczy  2,2 mln złotych.

NARESZCIE WAKACJE!
2017.06.23
NARESZCIE WAKACJE!

       Drodzy Uczniowie z Gminy Chełmża! Nadszedł  koniec roku szkolnego 2016/2017. Dzisiaj odebraliście  świadectwa będące ukoronowaniem Waszej pracy, pożegnaliście nauczycieli, koleżanki, kolegów  i rozpoczęliście okres wypoczynku wakacyjnego.

WITAMY LATO - ZALESIE 2017'
2017.06.22
WITAMY LATO - ZALESIE 2017'

          21 czerwca powitaliśmy astronomiczne lato.  Najwyższa pora, aby powitać  nadchodzący sezon wakacyjny. Dlatego wzorem lat minionych zapraszamy mieszkańców naszej gminy do wspólnej inauguracji lata w Zalesiu w najbliższą niedzielę 25 czerwca br. Rozpoczęcie festynu Powitanie Lata – Zalesie 2017’ godz. 15.00, duża plaża przy scenie.

WAKACJE NIECH BĘDĄ BEZPIECZNE
2017.06.19
WAKACJE NIECH BĘDĄ BEZPIECZNE

         WAKACJE TUŻ, TUŻ .... Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Zwłaszcza w lipcu  i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje na koloniach, obozach, nad wodą czy w górach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że to głównie rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech. Chcąc ograniczyć zagrożenie przypominamy wszystkim o kilku zasadach bezpieczeństwa.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.