Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

BĘDZIE NOWE BOISKO
2018.08.13
BĘDZIE NOWE BOISKO

         Boiska do siatkówki plażowej na terenie wielu wsi naszej gminy to jeden z elementów rozwijanej z roku na rok lokalnej infrastruktury sportowej. A już niebawem wybudowane zostanie kolejne w Kończewicach w ramach marszałkowskiego programu rozwoju małej infrastruktury sportowej w regionie. 

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy
2018.08.10

Informujemy, że w dniach od 13 sierpnia do 17 sierpnia br. Urząd Gminy Chełmża będzie czynny od godz. 6.00 do godz. 14.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

BRAK ZAPŁATY - BRAK POJEMNIKA
2018.08.08
BRAK ZAPŁATY - BRAK POJEMNIKA

KOMUNIKAT

           Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmży informuje, że w związku z notorycznym uchylaniem się części mieszkańców gminy z zapłatą z tytułu dzierżawy pojemników do gromadzenia odpadów niesegregowanych, ich nieruchomości zostaną pozbawione dotychczas użytkowanych pojemników. Pojemniki dłużnikom zostaną odebrane w miesiącu sierpniu i wrześniu br.

CZAS NA SŁOMIANE CUDA
2018.08.07
CZAS NA SŁOMIANE CUDA

DEKORACJE DOŻYNKOWE

          W związku z nadchodzącymi Dożynkami Gminnym, corocznym już zwyczajem, zachęcamy mieszkańców do dekorowania swoich miejscowości słomianymi cudami. Przyjezdni do gminy w okresie dożynkowym goście do tej pory mogli zobaczyć i podziwiać  różne cuda ze słomy. A Jakie dekoracje na dożynki wymyślą mieszkańcy w tym roku ?? Czekamy na pomysły. 

KORZYSTAJĄ Z UROKÓW WAKACJI
2018.08.07
KORZYSTAJĄ Z UROKÓW WAKACJI

          "WAKACYJNE BUUM” – pod taką nazwą w ubiegłym tygodniu przebiegała wakacyjna akcja w świetlicy w Kiełbasinie. Przez pięć dni dzieci z sołectwa i okolicy brały udział w różnorodnych zabawach, konkursach i animacjach.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.