Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

POZNAJĄ SWÓJ POWIAT – DZISIAJ GMINA CHEŁMŻA
2017.04.27
POZNAJĄ SWÓJ POWIAT – DZISIAJ GMINA CHEŁMŻA

          Jutro  blisko dwustu mieszkańców z obszaru powiatu toruńskiego  wyruszy w trasę objazdową po ciekawych miejscach i obiektach w Gminie Chełmża. Taka forma prezentacji gminy, to część projektu realizowanego przez grupę liderów z miejscowości Grzywna i Strużal, który finansowany jest z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego i jeden z punktów programu konferencji inaugurującej w dniu jutrzejszym zaplanowane przedsięwzięcie.

GOTOWI NA NOWE INICJATYWY
2017.04.27
GOTOWI NA NOWE INICJATYW

          Do 18 maja br. potrwa nabór wniosków w konkursie grantowym Działaj Lokalnie. W konkursie można ubiegać się o dotacje na inicjatywy mające na celu aktywizację lokalnej społeczności w wysokości do 6 tys. zł.  W tym celu w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie konsultacyjno – informacyjne poświęcona objaśnieniom  związanym z wypełnianiem wniosku on-line.

2 maja - Urząd Gminy Chełmża nieczynny
2017.04.27

Informujemy , że dnia  02.05.2017r.

Urząd Gminy Chełmża  będzie nieczynny.

Jednocześnie przekazujemy, że  dnia 20.05.2017r. Urząd Gminy Chełmża

będzie czynny  w godz. od 7.00  do 15.00 .

Przepraszamy za utrudnienia

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - rusza nabór wniosków
2017.04.25
Przydomowe oczyszczalnie ścieków - rusza nabór wniosków

        Wójt Gminy Chełmża z dniem 27.04.2017 r. rozpoczyna nabór wniosków  o przyznanie dotacji na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Chełmża. Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków może być dotowana do wysokości 5.000,00 zł (niezależnie ile budynków zostanie do niej podłączonych), jednak nie więcej niż do 50% wartości inwestycji.

SAMORZĄDOWCY OBRADUJĄ
2017.04.25
SAMORZĄDOWCY OBRADUJĄ

         W Toruniu trwają obrady  XXXI Zgromadzenia Ogólnego ZGW RP, w którym uczestniczy  ponad 350 przedstawicieli polskich gmin. Naszą gminę reprezentują wśród obecnych Wójt Jacek Czarnecki, pełniący w Związku funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Związku Gmin Wiejskich RP i Przewodniczący RG Chełmża Janusz Iwański.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.