Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W KOŃCZEWICACH
2017.08.11

          Wójt Gminy Chełmża ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Chełmża we wsi Kończewice.  Prawa użytkowania wieczystego będące przedmiotem sprzedaży stanowią odrębne pozycje przetargowe, przeznaczenie– tereny zabudowy usług nieuciążliwych. Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej netto sprzedawanego prawa użytkowania wieczystego należy wpłacić do dnia 13.09.2017 r. Przetargi rozpoczną się o godz. 9.00 w dniu 19 września 2017 r. w Urzędzie Gminy Chełmża.

 

STARTUJE AKADEMIA MŁODYCH LIDERÓW - ZGŁOŚ SIĘ!
2017.08.10
STARTUJE AKADEMIA MŁODYCH LIDERÓW - ZGŁOŚ SIĘ!

           W tym roku po raz pierwszy organizowana jest "Kujawsko - Pomorska Akademia Młodych Liderów". Jej główny cel to nabycie przez 45 młodych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego wiedzy i kompetencji przydatnych do pełnienia roli lidera. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia br.

RUSZA KLUB SENIORA 65+
2017.08.09
KLUB SENIORA 65+ RUSZA

Poznają uroki jesieni życia

        Ruszają zajęcia dla seniorów w ramach projektu „Uroki jesieni życia w Klubie Seniora”, który powstał z myślą o mieszkańcach gminy 65+. Zajęcia w Klubie odbywać się będą dwa razy w tygodniu w świetlicach wiejskich w miejscowościach Grzywna, Nawra, Zelgnie.

CZAS NA SZCZEPIENIA
2017.08.08
CZAS NA SZCZEPIENIA

             Mieszkańcy Gminy Chełmża mogą korzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko pneumokokom w ramach realizowanych programów zdrowotnych. Szczepienia dotyczą dzieci w wieku 24-36 miesiąc życia oraz osoby dorosłe powyżej 65 r.ż. leczone z powodu przewlekłego nieżytu oskrzeli i dychawicy oskrzelowej.

UZDROWISKO POMOŻE DZIECIOM
2017.08.08

          Drogi Rodzicu ! Jeśli u Twojego dziecka ( do 18 r.ż.) występuje otyłość, wady postawy, przewlekłe zapalenie gardła, krtani i migdałków, nerwobóle, bóle stawów i mięśni, to powinieneś wiedzieć, że są to schorzenia, które można leczyć korzystając z leczenia uzdrowiskowego finansowanego ze środków NFZ  np. w Ciechocinku.  Dlatego Rodzicu, daj swojemu dziecku szansę na skorzystanie z tej specjalistycznej formy leczenia i zgłoś się z dzieckiem do lekarza pierwszego kontaktu z prośbą o skierowanie na leczenie uzdrowiskowe.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.