Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

Życzenia na wakacje!
2018.06.22
Życzenia na wakacje!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018'
wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji, Obsługi i Uczniom ze szkół gminnych
składamy podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,
by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.
Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży,
niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień
oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Przewodniczący RG Chełmża                                    Wójt Gminy Chełmża

    Janusz Iwański                                                          Jacek Czarnecki

Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Zelgnie
2018.06.21

        Wójt Gminy Chełmża ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości we wsi Zelgno. Działka nr 76/4 o pow. 0,2555 ha, KW nr TO1T/00014802/3 zabudowana budynkiem garażowym, cena wywoławcza 37 000,00 zł + 23% VAT. Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej netto należy wpłacić do dnia 18.07.2018 r. w kasie Urzędu Gminy Chełmża, ul. Wodna 2 lub na konto Gminy Chełmża – PKO. Przetarg odbędzie się w dniu 24 lipca 2018 r. o godz. 9.00.

UWAGA ROLNICY - SZACUJEMY SZKODY W UPRAWACH
2018.06.20
UWAGA ROLNICY - SZACUJEMY SZKODY W UPRAWACH

          W związku z wystąpieniem na terenie województwa kujawsko- pomorskiego zagrożenia suszy prosi się rolników o rozpoznanie, czy zjawisko to spowodowało w ich gospodarstwach szkody wśród upraw zbóż jarych i ozimych, truskawek, krzewów i drzew owocowych. W przypadku stwierdzenia wystąpienia zjawiska suszy w gospodarstwie, wniosek o oszacowanie strat w uprawach należy złożyć w terminie do 28 czerwca 2018 r. w Urzędzie Gminy Chełmża ul. Wodna 2 -  biuro Referatu GKOŚ.

PRZEDSIĘBIORCO! SĄ FUNDUSZE!
2018.06.20
PRZEDSIEBIORCO! SĄ FUNDUSZE

Fundusze na podjęcie działalności gospodarczej

         Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego w związku z pozyskaniem dodatkowych środków z rezerwy Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej   rozpoczął nabór wniosków na realizację programu aktywizacji zawodowej o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych objętych II profilem pomocy lub I profilem pomocy w uzasadnionych przypadkach oraz nabór uzupełniający wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

REJESTRACJA NARODZIN DZIECKA online!
2018.06.20
REJESTRACJA NARODZIN DZIECKA online!

           Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online! Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut. Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.