Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

BIBLIOTEKA Z RECEPTĄ NA ZDROWIE
2018.01.23
BIBLIOTEKA Z RECEPTĄ

           „SPORT I ZDROWE ODŻYWIANIE TO RECEPTA NA NIE KICHANIE” - to tytuł projektu Filii Biblioteki Samorządowej  w Głuchowie, który  doceniła  FUNDACJA BGK im. J.K. Steczkowskiego w X edycji konkursu „Na dobry początek”. A w nagrodę biblioteka otrzymała  dofinansowania w kwocie prawie 10 tys. złotych. Realizacja projektu rusza już od lutego br.

KONSULTUJEMY DROGI ROWEROWE
2018.01.23
KONULTUJEMY DROGI ROWEROWE

          Zapraszamy mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących przygotowania dokumentacji projektowej  dla drogi rowerowej na trasie Nawra - Kończewice - Chełmża - Zalesie - Kiełbasin - Mlewo - Mlewiec - Srebrniki - Sierakowo w ciągu dróg wojewódzkich nr 551, 649 i 554.  Konsultacje odbędą się  w terminach 31 stycznia br. - świetlica wiejska w Kończewicach o godz. 17.0001 lutego br. - świetlica wiejska w Kiełbasinie o godz. 17.00.

UWAGA ROLNICY!
2018.01.19
UWAGA ROLNICY!

          W związku z pismem Wojewody Kujawsko Pomorskiego, które wpłynęło do Urzędu Gminy Chełmża w dniu 18 stycznia br. dotyczącym wystąpienia nadmiernego rozmięknięcia gleby i lokalnych podtopień prosi się rolników, na terenie których gospodarstw zaistniała w/w sytuacja aby w terminie do 26 stycznia br. złożyli informacje o niekorzystnych warunkach na ich polach.

PODZIĘKOWANIA I GRATULACJE DLA MIESZKAŃCÓW
2018.01.18
MIESZKAŃCOM DZIĘKOWALI I GRATULOWALI

            Pierwsze w nowym roku  obrady Rady Gminy podsumowały  z udziałem zaproszonych gości rok 2017 w Gminie Chełmża. Jak się okazuje, miniony rok był kolejnym, owocnym rokiem działalności samorządu gminnego. Ogromny wkład w działalność społeczną i kulturalną gminy wnieśli sami mieszkańcy. Było im czego gratulować i za co dziękować.

Akcyza za paliwo do zwrotu
2018.01.18

         Szanowny Rolniku przypominamy, że wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej należy złożyć w terminie od 01.02.2018 r. do 28.02.2018 r.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.