Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

Sprzedaż działek w Browinie
2017.03.22

          Wójt Gminy Chełmża ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości w Browinie. Sprzedaż działek odbędzie się 25 kwietnia w Urzędzie Gminy Chełmża. Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej netto sprzedawanej nieruchomości należy wpłacić do dnia 19.04.2017 r.

NASZE 2o lat – szukamy rówieśników
2017.03.20
NASZE   2o lat – szukamy rówieśników

         JUBILEUSZ KURENDY

        W tym roku ,,Gazeta KURENDA '' kończy 20 lat. Chcielibyśmy poznać tych, którzy urodzili się w 1997 roku. Opowiedzcie nam co robicie, jak żyjecie, pewnie jesteście już po maturze i studiujecie, a może nawet pracujecie? Czekamy na Was, na Wasze zdjęcia i kilka słów o sobie.

ZALICZYLI CYKLOERGOMETR
2017.03.20
ZALICZYLI CYKLOERGOMETR

          18 marca w sali widowiskowo - sportowej Szkoły Podstawowej w Zelgnie odbyły się zawody na cykloergometrze kolarskim. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej prędkości na specjalnym urządzeniu sportowym. Każdy zawodnik uczestniczył w trzech próbach.

Zmiana siedziby ZE-AS
2017.03.17

        Uprzejmie informujemy, iż Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół Gminy Chełmża zmienił siedzibę. Nowa lokalizacja ZE-AS'u to ul. Paderewskiego 11 w Chełmży - II piętro (budynek gdzie znajduje się m.in. GOPS).  Telefon do ZE-AS'u 663 533 500.

AKCJA WIOSNA
2017.03.16
AKCJA WIOSNA

Wspólnie zadbajmy o porządek !

          07.04.2017 r. WIOSENNA AKCJA Sprzątania Świata na terenie Gminy Chełmża. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane czystością naszej gminy do wzięcia w niej  udziału. Tradycyjnie swój udział w akcji potwierdziły szkoły. Osoby chętne mogą zgłaszać się do sołtysów, gdzie otrzymają worki i rękawice oraz zostanie im wskazany teren do sprzątania. Zbiórką odpadów  zajmie się Zakład Usług Komunalnych WODKAN Sp. z o.o.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.