Urząd Gminy Chełmża

Stronicowanie

DZIAŁKI DO KUPIENIA
2018.04.20
DZIAŁKI DO KUPIENIA

           Do kupienia w najbliższym czasie  będą dwie działki budowlane w Głuchowie. Powierzchnia działek to  0,1890 ha i 0,2157 ha. Przetarg odbędzie się w dniu 15 maja 2018 r.

JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT
2018.04.20
JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT

         Zajęcia z animatorem czasu wolnego, zajęcia ruchowe, decoupage, spotkania z psychologiem i pielęgniarką,zajęcia z dietetykiem, ekologiem, informatykiem… i małe przerwy na jubileusze – to wszystko w ramach projektu ,,Uroki jesieni życia w Klubie Seniora. Akurat wczoraj grupa seniorów  biorąca udział w spotkaniach w Grzywnie świętowała wyjątkowy jubileusz.

DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW - konkurs
2018.04.20
DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW - konkurs

       Tutaj będzie się  liczyła  wyobraźnia, ciekawy pomysł i styl wykonania. A mowa o ogłoszonym  w ramach edukacji ekologicznej przez Wójt Gminy Chełmża  konkursie  pod hasłem „Drugie życie odpadów”. Termin składania prac upływa 25 maja br.

NA MANEWRY RATOWNICZE do ZALESIA
2018.04.18
NA MANEWRY RATOWNICZE do ZALESIA

II Wojewódzkie Manewry Ratownicze - ,,Zalesie 2018”

          Tegoroczne Wojewódzkie Manewry Ratownicze w Zalesiu zaplanowane na najbliższy weekend w dniach 21-22.04.br  są drugą edycją Manewrów Ratowniczych tej rangi, organizowanych w Gminie Chełmża. Manewrom towarzyszyć będzie piknik rodzinny,, Szkolisz – Pomagasz – Ratujesz”. Mieszkańcom w dojeździe do Zalesia mają pomóc zorganizowane w pierwszym dniu manewrów dojazdy gminnymi autobusami.

SZKOLENIE DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH
2018.04.17
SZKOLENIE DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

          Koła Gospodyń Wiejskich z naszego województwa  mogą wziąć udział w operacji „Lokalnie, regionalnie i tradycyjnie - wiem co zjem". Dla uczestniczek operacji, w tym  z kujawsko-pomorskiego przewidziane jest dwudniowe, bezpłatne szkolenie wraz z warsztatem kulinarnym w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Międzyzdrojach w następującym terminie: 12-13.06.2018 r.  (12 osób). Termin zgłoszeń upływa dnia 24 kwietnia br.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.