Urząd Gminy Chełmża

KONFERENCJA " Gospodarstwa opiekuńcze miejscem świadczenia usług społecznych w oparciu o zasoby tradycyjnego gospodarstwa rolnego" - WITKOWO, świetlica wiejska.

2018-08-13
Organizatorzy - Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki i Wiceprzewodnicząca RG Chełmża Stanisława Stasieczek zapraszają osoby zainteresowane tzw. ZIELONĄ OPIEKĄ na organizowaną w dniu 13 sierpnia br. konferencję.Miejsce : Witkowo - świetlica wiejska, godz. 13.00.Główny temat konferencji to tworzenie i funkcjonowanie gospodarstw opiekuńczych na terenie kilku powiatów naszego województwa, w których osoby niepełnosprawne i starsze znajdą opiekę dzienną.Pomysł, rodem z Holandii, spotkał się z dużym zainteresowaniem i wielkim zadowoleniem uczestników, dlatego lider projektu - Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz partner - Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie już wprowadzają kolejną edycją.Udział w konferencji można zgłosić w terminie do 8 sierpnia br. pod nr tel. 56 675 60 77 lub 76.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.