Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.05.20 REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!

REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!

        Zapraszamy na regaty do Zalesia! Najlepszym miejscem do obserwacji będzie duża plaża na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego. Regaty zostaną przeprowadzone z podziałem na klasy Optimist gr. B i Laser 4.7/Radial. Zawodnicy popłyną o Puchar TKŻ i Puchar Polski w klasie Optimist gr. B. Rozpoczęcie regat sobota 25 maja br. godz. 10.30.

 

Czytaj więcej (REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!)

2019.05.15 Piknik z Centralnym Ośrodkiem Sportu!

Piknik z Centralnym Ośrodkiem Sportu!

Piknik olimpijski w Skąpem
        Zapraszamy do Skąpego na ŚNIADANIE NA TRAWIE. Grill, dmuchańce dla dzieci, wioska olimpijska i wiele atrakcji i jak zapewniają organizatorzy wszystko za free ❗ To wszystko wydarzy się już w niedzielę 19 maja we wsi Skąpe w godz. 10.00 – 14.00. Partnerzy imprezy: Centralny Ośrodek Sportu, No Limit Fitness, Gaspol, Biegam Bo Kocham ten Stan, Gmina Chełmża.

 

 

Czytaj więcej (Piknik z Centralnym Ośrodkiem Sportu!)

2019.05.15 RADA SPOŁECZNA ZAKOŃCZYŁA KADENCJĘ

RADA SPOŁECZNA ZAKOŃCZYŁA KADENCJĘ

         Rada Społeczna Samodzielnego Publicznego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie, organ doradczy Kierownika Ośrodka i Wójta Gminy, zakończyła kadencję 2016-2017. Dokładnie 14 maja na ostatnim posiedzeniu Wójt Jacek Czarnecki podziękował jej członkom za dobrą współpracę i za działania wspierające gminną służbę zdrowia.       

Czytaj więcej (RADA SPOŁECZNA ZAKOŃCZYŁA KADENCJĘ)

2019.05.14 O BUDŻECIE DOMOWYM I NIE TYLKO

O BUDŻECIE DOMOWYM I NIE TYLKO

         W gminie odbyły się warsztaty w zakresie edukacji ekonomicznej na temat budżetu domowego oraz zasad prawidłowego żywienia i przeciwdziałanie marnowaniu żywności. Udział w warsztatach wzięli beneficjenci programu w zakresie pomocy żywnościowej. Obecnie do odbioru żywności w gminie jest uprawnionych 670 osób

Czytaj więcej (O BUDŻECIE DOMOWYM I NIE TYLKO)

2019.05.14 BIBLIOTEKI NAM PRZYJAZNE

BIBLIOTEKI NAM PRZYJAZNE

        Tegoroczne spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek oraz Dnia Pracownika Kultury odbyło się w Urzędzie Gminy, a jego gospodarzem był Wójt Jacek Czarnecki. Miło było znowu spotkać się z paniami z gminnych instytucji kultury. Były podziękowania za to co jest, ale też nie mogło zabraknąć tematów o przyszłości tych placówek w gminie.
     

Czytaj więcej (BIBLIOTEKI NAM PRZYJAZNE)

2019.05.10 ZAPRASZAMY NA MOTOMAJÓWKĘ

ZAPRASZAMY NA MOTOMAJÓWKĘ

         Przed nami  weekend bogaty w wydarzenia kulturalne. Między innymi zapraszamy w najbliższą sobotę 11.05.br do Drzonówka na Motomajówkę. Szósta już edycja tej imprezy organizowana jest nie tylko dla  motomaniaków. Impreza startuje  od godz. 13.00.

Czytaj więcej (ZAPRASZAMY NA MOTOMAJÓWKĘ)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.