Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.03.22 ZAINWESTUJ NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH

ZAINWESTUJ NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH

ZAINWESTUJ NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH W POMORSKIEJ SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

          Rok 2018 był przełomowy dla przedsiębiorców.  Objęcie całego obszaru inwestycyjnego w Polsce możliwością korzystania z preferencyjnych warunków w postaci zwolnienia z podatku dochodowego ma wpłynąć na podniesienie jakości nowych inwestycji, a wprowadzone zmiany są jednym z elementów budowania przewag konkurencyjnych Polski na arenie międzynarodowej. Dzięki rozszerzeniu na cały kraj ewentualności uzyskania pomocy publicznej zwiększy się również potencjał mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej (ZAINWESTUJ NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH)

2019.03.22 KONKURS "Rodzynki z pozarządówki"

KONKURS "Rodzynki z pozarządówki"

        Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać się do konkursu o  nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. "Rodzynki z pozarządówki". To już dwunasta edycja tego ważnego dla NGO-sów z naszego regionu konkursu. Termin na składanie wniosków aplikacyjnych upływa 29 marca br.

 

Czytaj więcej (KONKURS "Rodzynki z pozarządówki")

2019.03.21 PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE - zapraszamy do Skąpego

PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE - zapraszamy do Skąpego

        PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE, W PRZEDSZKOLU MIŁO PŁYNIE CZAS, WIĘC SZYBKO DOŁĄCZ DO NAS...Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zelgnie oraz Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat wraz z opiekunami, na wspólne gry, zabawy i warsztaty wielkanocne, które w dniu 30 marca br. w godz. 10:00 do 13:00 odbędą się w przedszkolu w Skąpem – w AKADEMII MILUSIŃSKICH.

Czytaj więcej (PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE - zapraszamy do Skąpego)

2019.03.20 ZMIANY KADROWE W KOMISARIACIE

ZMIANY KADROWE W KOMISARIACIE

          Mł. insp. Mariusz Sobiecki, dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Chełmży, odszedł ze stanowiska. Swoją służbę będzie kontynuował także  w funkcji Komendanta Komisariatu, ale już w Bydgoszczy. Funkcję nowego Komendanta Komisariatu Policji w Chełmży objął podinspektor Sławomir Więcek, dotychczas pełniący funkcję  Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Toruniu.

Czytaj więcej (ZMIANY KADROWE W KOMISARIACIE)

2019.03.20 KONKURS - AmberOne Blisko Nas!

KONKURS -  AmberOne Blisko Nas!

           Macie pomysł na projekt, który wpłynie na integrację Waszej lokalnej społeczności i sprawi, że życie w Waszej okolicy będzie bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne ? Obudźcie w sobie społecznego ducha i zaangażujcie lokalnych znajomych we wspólne działania! A Gdańsk Transport COMPANY S.A. wesprze realizację ważnych przedsięwzięć dla Waszych społeczności. Informacja o konkursie pod adresem: https://a1.com.pl/konkurs-gmin/ lub w poniższym załączniku. Wnioski można składać do 30 kwietnia br.

 

Czytaj więcej (KONKURS - AmberOne Blisko Nas!)

2019.03.19 AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!

AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!

         Wójtowie z całej Polski biorący udział w wykładach tegorocznej Akademii Wójta zawitali w miniony piątek 15 marca br. do naszej gminy, aby bliżej ją poznać i zwiedzić. A mowa o grupie blisko 30 osób. Przewodnikiem po gminie był jej gospodarz Wójt Jacek Czarnecki. Akademia Wójta to cykl spotkań dla aktywnych wójtów organizowany przez Fundację Wspomagania Wsi i Mazowieckie Stowarzyszenie Gmin na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa informacyjnego.
       

 

Czytaj więcej (AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.