Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.01.23 AZBEST obowiązki właścicieli, zarządców, użytkowników nieruchomości

AZBEST obowiązki właścicieli, zarządców, użytkowników nieruchomości

          Azbest jest substancją stwarzającą szczególne zagrożenie: dla środowiska, zdrowia i życia ludzi, dlatego powinien być właściwie wykorzystywany i sukcesywnie eliminowany, przy zachowaniu szczególnego nadzoru oraz odpowiednich środków ostrożności. Ostateczny termin zakończenia usuwania azbestu został określony w „Programie usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest stosowanych na terytorium Polski” na rok 2032.

Czytaj więcej (AZBEST obowiązki właścicieli, zarządców, użytkowników nieruchomości)

2019.01.22 ZAGRAŁA WOŚP

ZAGRAŁA WOŚP

POMOGLIŚMY INNYM

         W  Szkole Podstawowej  im.ks.L.Poeplau w Kończewicach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 15. Na finał składało się wiele różnych działań wielu osób. Wynik tegorocznej zbiórki to łączna kwota 38.831,21 zł.     

Czytaj więcej (ZAGRAŁA WOŚP)

2019.01.22 RUSZYŁY ZEBRANIA STRAŻACKIE

RUSZYŁY ZEBRANIA STRAŻACKIE

         W minioną sobotę 19.01.br. rozpoczął się coroczny cykl zebrań sprawozdawczych w jednostkach OSP Gminy Chełmża . Jako pierwsi do zebrania przystąpili  druhowie z OSP Skąpe. Po dokonaniu rozliczeń Zarząd OSP Skąpe jednogłośnie uzyskał absolutorium.

 

Czytaj więcej (RUSZYŁY ZEBRANIA STRAŻACKIE)

2019.01.22 PRACOWNIK POSZUKIWANY

PRACOWNIK POSZUKIWANY

         Jeżeli posiadasz wymagane kwalifikacje, lubisz animować lokalne środowisko i znana ci jest problematyka funduszy europejskich możesz dołączyć do zespołu pracowników biura LGD Ziemia Gotyku w Brąchnówku. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 21 stycznia 2019  r.

Czytaj więcej (PRACOWNIK POSZUKIWANY)

2019.01.21 Sprzedaż nieruchomości w Pluskowęsach

        Wójt Gminy Chełmża ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Pluskowęsy. Sprzedaż działki o numerze 205 w drodze przetargu odbędzie się 26 lutego w Urzędzie Gminy Chełmża. Wielkość działki 0,05 ha, cena wywoławcza 23 000,00 zł + 23% VAT. 

Czytaj więcej (Sprzedaż nieruchomości w Pluskowęsach)

2019.01.21 ZEBRANIA W SOŁECTWACH

ZEBRANIA W SOŁECTWACH

         Od 4 lutego br. rusza cykl zebrań sprawozdawczo-wyborczych w sołectwach na terenie gminy. W związku z mijającą kadencją sołtysów i rad sołeckich mieszkańcy sołectw wybiorą spośród siebie nowych reprezentantów władzy pomocniczej lub swoim zaufaniem obdarzą obecne osoby. Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy do wzięcia udziału w zebraniach. Jest już znany szczegółowy harmonogram zebrań w każdym z sołectw Gminy Chełmża.

Czytaj więcej (ZEBRANIA W SOŁECTWACH)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.