Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.11.14 Sprzedaż nieruchomości w Brąchnówku

          Wójt Gminy Chełmża ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości w miejscowości Brąchnówko. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy nr 52/2017 z dnia 5.12.2017 r. ustalająca warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Przetarg odbędzie się 19 grudnia 2018 r. o godz. 10: 00 Urząd Gminy Chełmża pok. Nr 4

Czytaj więcej (Sprzedaż nieruchomości w Brąchnówku)

2018.11.14 POLSKA 100 LAT, 100 LAT !

POLSKA 100 LAT, 100 LAT !

         100.rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę mieszkańcy gminy uczcili w Kończewicach. To tutaj znajduje się gminne Miejsce Pamięci Kopiec "Ziemia Polaków", które co roku gromadzi wszystkich na państwowych uroczystościach. Tegoroczne obchody Święta Niepodległości miały szczególny wymiar. Niepodległa Polska obchodziła swoje okrągłe setne urodziny.       

Czytaj więcej (POLSKA 100 LAT, 100 LAT !)

2018.11.14 KONKURS PODSUMOWANY!

KONKURS PODSUMOWANY!

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA       

      Z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości Biblioteka Samorządowa w Zelgnie zorganizowała  konkurs plastyczny na projekt okładki do książki z wierszami pt."Piękna nasza Polska cała".  Wiersze do planowanej publikacji powstały rok wcześniej podobnie w ramach konkursu,ale literackiego o tym samym tytule. Autorem zwycięskiego projektu okładki jest Weronika Ciołek - uczennica Szkoły Podstawowej w Zelgnie Oddział w Pluskowęsach.  

 

 

Czytaj więcej (KONKURS PODSUMOWANY!)

2018.11.13 ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

 Inwestycje Level UP! Toruń 2018'

        Dziennik Gazeta Prawna oraz Miasto Toruń zapraszają do udziału w konferencji „Inwestycje Level UP! Toruń 2018”. Wydarzenie skierowane jest do samorządowców, przedstawicieli biznesu, inwestorów, organizacji pozarządowych i każdego, komu na sercu leży los swojego najbliższego otoczenia.

 

 

Czytaj więcej (ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ)

2018.11.13 UWAGA! ĆWICZYMY ALARMOWANIE LUDNOŚCI

UWAGA! ĆWICZYMY ALARMOWANIE LUDNOŚCI

        Informujemy, że w dniach 14-15 listopada 2018 r.odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczenia nadany zostanie sygnał alarmowy przy użyciu syren alarmowych jednostek  OSP  (sygnał akustyczny emitowany przez okres trzech minut) dotyczący zagrożenia z powietrza, odwołanie alarmu (dźwięk syreny ciągły przez okres trzech minut).

Czytaj więcej (UWAGA! ĆWICZYMY ALARMOWANIE LUDNOŚCI)

2018.11.08 SESJE RADY GMINY NAGRYWANE

SESJE RADY GMINY NAGRYWANE

         Niebawem pojawi się możliwość oglądania posiedzeń radnych gminy bez konieczności wychodzenia z domu.Obrady rady nowej kadencji będą transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Ponadto nagrania te będą udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy.

      

       

Czytaj więcej (SESJE RADY GMINY NAGRYWANE)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.