Urząd Gminy Chełmża

  • 100 lat Niepodległości    /   

100 – LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

           2018’  to Rok Jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości. 11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków – Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata”.  Mieszkańcy Gminy Chełmża w sposób szczególny uhonorują okrągłą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W gminie planowane są wydarzenia kulturalne, artystyczne, edukacyjne czy wydawnicze, poświęcone Jubileuszowi odzyskania Niepodległości. Na bieżąco będziemy je relacjonować. A organizatorów wszystkich wydarzeń wpisujących się w całoroczne świętowanie rocznicy w Gminie Chełmża zapraszamy do używania okolicznościowego logotypu, który został opracowany na tę okazję. Dzięki temu, wszelkie projekty, konkursy czy wydarzenia będą rozpoznawalne i utożsamiane z gminnymi obchodami 100. rocznicy odzyskania Niepodległości. Podobnie do wykorzystania pozostaje również promujący gminne obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę  spot reklamowy ( produkcja telewizja PO Sąsiedzku ). Mieszkańców gminy informujemy także, że pełnomocnikiem Wójta Gminy Chełmża w sprawach związanych z obchodami 100.rocznicy odzyskania niepodległości jest dr Barbara Łaukajtys.

https://www.facebook.com/Telewizja-PO-S%C4%85siedzku-915633578469160/?hc_ref=ARQ3ErvRaOll_VAccCSubms659Xmjv3-DKtpFVpE2pwNDWurpKHiztYsiYH5r1wYGL4&fref=nf

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.