Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: sobota, 2018-09-01

  • Wnioski o stypendium szkolne dla uczniów wraz z zaświadczeniami potwierdzającymi dochód netto za m-c sierpień 2018 można składać w terminie od 01.09.2018 r. do 17.09.2018 r. Warunkiem udzielenia stypendium jest trudna sytuacja materialna rodziny ucznia – miesięczny dochód na osobę nie może przekraczać 528 zł netto. Druki wniosków wydawane będą od 16 sierpnia 2018 r. w szkołach na terenie gminy Chełmża oraz w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół Gminy Chełmża ul. Paderewskiego 11A 87-140 Chełmża oraz można pobrać na stronie internetowej UG (BIP – Druki do pobrania).
  • Gospodarzem tegorocznego Święta Plonów w Gminie Chełmża będzie Sołectwo PLUSKOWĘSY - ZALESIE.Uroczystości rozpoczną się o godz. 12.30. W programie doroczne stałe uroczystości dożynkowe,mnóstwo atrakcji, stoisk, występy artystyczne, konkursy i ... wieczór z gwiazdą polskiej piosenki - koncert zespołu Golec uOrkiestra. A cały dzień pobytu w Zalesiu podsumuje zabawa taneczna pod niebem z gwiazdami przy muzyce zespołu Piotr i Paweł.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.