Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: środa, 2018-06-06

  • Panie w wieku 50-69 lat mogą zgłosić się na badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej (mammobusie, które odbędą się w miejscowości:Chełmża – 6 czerwca 2018' na Rynku. Wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.
    Mogą w nim uczestniczyć ubezpieczone panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie były leczone z powodu raka piersi i jednocześnie:
    - w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu
    - lub otrzymały wynik ze wskazaniem do wykonania badania po 12 miesiącach
    ( dotyczy kobiet, u których w rodzinie wykryto raka piersi u matki, siostry, córki lub w badaniu genetycznym stwierdzono mutacje w genach BRCA 1 i BRCA 2.  • Trwa nabór wniosków dla organizacji z obszaru gmin partnerskich w programie Działaj Lokalnie prowadzonym przez Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie. Partnerzy programu to: Gmina Chełmża,Gmina Lisewo, Gmina Grudziądz i Gmina Wąpielsk.Do programu przystępują organizacje społeczne, w tym stowarzyszenia, KGW,OSP, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego.Termin naboru upływa 6 czerwca br.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.