Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: sobota, 2018-05-12

  • Na stadionie sportowym w Kończewicach odbędą się gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z gminy.
  • Dokładnie 12 maja zagrają tutaj zespoły specjalizujące się w tanecznym repertuarze. Na scenie z nimi wystąpi także w specjalnym koncercie zespół disco polo TOP ONE ze swoimi kultowymi przebojami, bo któż nie zna Białego Misia czy Miła moja.Impreza rozpocznie się o godz. 16.Zespołu TOP ONE będzie można posłuchać od godz. 18.00.
  • W sobotę 12 maja na boisku ORLIK nie zostanie rozegrany Turniej Piłkarski FIRM. W późniejszym terminie - planowana data na czerwca br. Zastąpi go Nocny Turniej FIRM 2018'. O dokładnym terminie poinformujemy za pośrednictwem www.gminachelmza.pl i FB.
  • III Charytatywny Bieg Miłosierdzia im. Bł. JUTY odbędzie się na trasie Chełmża - Sanktuarium Bielczyny.Start biegu godz. 11.00. Organizatorem wydarzenia jest Parafia p.w.Św.Mikołaja Biskupa w Chełmży.
  • Rajd NORDIG WALKING do Sanktuarium Bł. JUTY to wydarzenie towarzyszące corocznym obchodom odpustowym ku czci Bł. JUTY.rajd odbędzie się na trasie Chełmża - Bielczyny. Start godz. 9.00 spod kościoła.Po przybyciu do Kaplicy w Bielczynach uczestnicy rajdu wezmą udział w krótkiej modlitwie ku czci Bł. JUTY. Organizatorem rajdu jest Parafia p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Chełmży.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.