Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: czwartek, 2018-05-10

  • Zbliża się miesiąc maj, a z nim Tydzień bibliotek obchodzony corocznie w Polsce w dniach 8-15 maja. W dniu 10 maja biblioteki zapraszają mieszkańców Gminy Chełmża i swoich czytelników do Zelgna na godzinę 17.00. W ramach imprezy pod nazwą: Biało-czerwone święto bibliotek odbędzie się wielki quiz rodzinny pt. 100 pytań na 100 - lecie odzyskania niepodległości. Będą nagrody, gra terenowa, wystawa w bibliotece, występy na scenie i oczywiście książki.
    Tydzień Bibliotek to program promocji czytelnictwa i bibliotek. Hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek brzmi „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA”.
  • Kolejne w kadencji obrady Gminnych Radnych. Obrady zwyczajowo odbędą się w sali obrad nr 4 Urzędu Gminy, ul. Wodna 2. Rozpoczęcie godz. 15.00. W porządku posiedzenia:podjęcie uchwały w sprawie zmiany WPF Gminy Chełmża na lata 2018-2030, podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Chełmża na 2018 r.,podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Programu osłonowego w zakresie zmniejszania wydatków poniesionych na leki przez mieszkańców Gminy Chełmża oraz podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do uzyskania wsparcia w ramach programu oraz interpelacje i wolne wnioski. Obrady sesji poprzedzi wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Chełmża.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.