Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: piątek, 2018-04-13

  • Wójt Gminy Chełmża - Jacek Czarnecki i koordynator programu "KL Stutthof" - dr Barbara Łaukajtys serdecznie zapraszają 13 kwietnia o godz. 17.00 do galerii "Stara Szopa" w Grzywnie na spotkanie "Historie bliskie i nieznane".W programie: wykład prof. Agnieszki Zielińskiej (UMK) "Ludność żydowska w XIX i na pocz. XX w. na terenie obecnej Gminy Chełmża i okolic", podsumowanie realizacji pierwszego etapu projektu edukacyjnego "KL Stutthof" (SP Kończewice, SP Grzywna), spotkanie z dr. M. Owsińskim (Muzeum Stutthof w Sztutowie) prezentującym nowatorski podręcznik "Szczęściarz z rocznika1917". Ponadto spotkanie z muzyką żydowską (Jacek Kałamarski- klarnet, fortepian) i kuchnią żydowską.
  • Zapraszamy miłośników PING PONGA na tegoroczny TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, który rozegrany zostanie w sali sportowej przy SP w Grzywnie. Rozpoczęcie turnieju godz. 17.00, zapisy zawodników w godz. 16.00 - 17.00. Turniej przeprowadzi Gminny Organizator Sportu, nr. tel. 504 057 601. Turniej finansowany jest z budżetu Gminy Chełmża w ramach gminnego programu "GMINA CHEŁMŻA - Zdrowa Gmina".
    Uwaga ! - nastąpiła zmiana terminu z 08.04.2018 r.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.