Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: czwartek, 2018-03-08

  • Tegoroczny Gminny Dzień Kobiet odbędzie się w sali widowiskowo – sportowej w Zelgnie dokładnie 8 marca br. godz. 18.00. Ten wyjątkowy raz do roku wieczór dla Pań startuje tym razem ze spektaklem muzycznym pt. „Przypadki Roberta R.” w roli głównej sam Robert Rozmus. W wejściówki na spektakl mogą się Panie zaopatrywać w gminnych bibliotekach ( Głuchowo, Skąpe,Grzywna, Zelgno), w biurze Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża w Brąchnówku i w biurze Promocji UG Chełmża, pok. nr 6.Do udziału w spotkaniu zaprasza p. Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki.
  • Witkowo - SZKOLENIE e-WNIOSKI

    Szkolenie w zakresie składania wniosków o przyznanie płatności na 2018 rok na które rolników zaprasza Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu w dniu 08 marca br. o godzinie 12:30 do świetlicy wiejskiej w miejscowości Witkowo.Szkolenie dotyczyć będzie e-wniosków o przyznanie płatności na 2018 rok za pośrednictwem nowej aplikacji e-WniosekPlus.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.