Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: sobota, 2017-09-09

  • Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Przysieku zaprasza do udziału w festynie „Barwy Lata, Dary Jesieni” 9 września w Przysieku. W ramach festynu odbędzie się Święto Ziemniaka i miedzy innymi jeszcze: prezentacje Lokalnych Grup działania, konkurs kulinarny „Ziemniak w tradycji kuchni Pomorza i Kujaw”, prezentacje oferty i kiermasz produktów regionalnych i lokalnych, pokaz drobnego inwentarza, konkursy i zabawy dla publiczności i występy zespołów folklorystycznych. Informacje na temat imprezy, konkursu, karty zgłoszenia oraz program zamieszczone są na www.kpodr.pl Wszelkie pytania można kierować pod nr tel. 56 611 09 31 lub 56 611 09 04.
  • "Biesiada z Rybą" to drugi etap projektu z cyklu " Poznaj swój Powiat - dzisiaj Gmina Chełmża z ryba w tle" realizowanego z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego. Festyn startuje o godz. 16.00 w miejscowości Strużal na terenie rekreacyjnym położonym nad Jeziorem Chełmżyńskim.W programie moc atrakcji muzycznych, artystycznych, wystawienniczych, konkursy i zabawy zarówno dla dorosłych jak i dzieci, nawet niespodzianki i co najważniejsze: wspólne gotowanie zupy rybnej pod okiem Mistrza Kuchni! Warto tutaj 9 września zajrzeć i być razem z mieszkańcami Powiatu Toruńskiego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.