Urząd Gminy Chełmża

Wydarzenia z dnia: wtorek, 2017-10-10

  • Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku zaprasza na FORUM WSPÓŁPRACY NA RZECZ ROZWOJU SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO „ZIEMI GOTYKU”.Forum odbędzie się w Hotelu „Imperium” Chełmża, ul. Mickiewicza 5 w dniu 10 października br., godz. 14.00-16.30.W programie forum zagadnienia z zakresu tworzenia sieci współpracy, ekonomii społecznej, oferty PUP, inkubatory przedsiębiorczości i prezentacje dobrych praktyk. Spotkanie podsumuje dyskusja nt. „Lokalna współpraca na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego: analiza potencjalnych szans i potrzeb na obszarze LGD Ziemia Gotyku”.
    Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w forum do dnia 08.10.br telefonicznie pod numerami 56 610 80 17 lub kom. 607 745 091 lub e-mailem na adres: biuro@ziemiagotyku.com
  • Do 10 października br. studenci z gminy mają czas, aby złożyć wniosek na stypendium. Stypendium zostanie przyznane pięciu studentom na podstawie listy rankingowej ustalonej na podstawie średniej ocen i dotychczasowych osiągnięć w tym sportowych, w dziedzinie społecznej czy w wolontariacie. Stypendium może otrzymać student, który spełnia warunki określone w Gminnym programie stypendialnym.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.