Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.05.25 REGATY W ZALESIU

REGATY W ZALESIU

         Najbliższy weekend w gminie to także poza kolarstwem okazja, aby wybrać się do Zalesia  na regaty. Regaty Pucharu Polski w klasie Optimist są jedną z największych imprez żeglarskich w województwie kujawsko-pomorskim. W tym roku w regatach wystartuje około 50 łodziOtwarcie regat 26 maja  godz. 11.30.

Czytaj więcej (REGATY W ZALESIU)

2018.05.25 PROFILAKTYKA DLA DOROSŁYCH

PROFILAKTYKA DLA DOROSŁYCH

Program Profilaktyki Zakażeń Pneumokokowych Wśród Osób Dorosłych

          W ramach programu prowadzone są  bezpłatne szczepienia ochronne osób dorosłych zameldowanych na terenie Gminy Chełmża.Chcąc się zaszczepić należy skontaktować się z Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Zdrowia w Zelgnie  w terminie do 10 listopada br. Decyduje kolejność zgłoszenia.Program finansowany przez Samorząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego i Samorząd Gminy Chełmża.

Czytaj więcej (PROFILAKTYKA DLA DOROSŁYCH)

2018.05.25 BEZPŁATNE BADANIA DLA DZIECI

BEZPŁATNE BADANIA DLA DZIECI

         Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach programu szczepienia ochronne dzieci w wieku 24-36 m.ż. zameldowanych na terenie Gminy Chełmża. Chcąc zaszczepić dziecko należy skontaktować się  z Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Zdrowia w Zelgnie osobiście lub telefonicznie pod nr 56 675 98 84 w terminie do 10 listopada 2018 r. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Czytaj więcej (BEZPŁATNE BADANIA DLA DZIECI)

2018.05.25 POJADĄ O PUCHAR WÓJTA

POJADĄ O PUCHAR WÓJTA

          Najbliższa niedziela 27 maja upłynie w gminie pod znakiem zmagań kolarzy , którzy będą brać udział w I Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Chełmża. Prawie 170 młodych zawodników zjedzie z województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Czytaj więcej (POJADĄ O PUCHAR WÓJTA)

2018.05.25 ARTYŚCI ZJECHALI DO ZELGNA

ARTYŚCI ZJECHALI DO ZELGNA

         Niedzielne południe 20 maja –  centrum Zelgna  stało się sceną do prezentacji artystów z powiatu toruńskiego. To tutaj w tym roku zorganizowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Toruniu i naszą Gminę  X Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego. Wydarzeniu temu  towarzyszył VII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Chełmża.

Czytaj więcej (ARTYŚCI ZJECHALI DO ZELGNA)

2018.05.25 ŚWIĘTO Z FLORIANEM

ŚWIĘTO Z FLORIANEM

          Jak co roku w maju nasi Strażacy Ochotnicy z gminy świętowali popularnego Floriana, oddając tym samym cześć wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas dla ratowania innych. Gospodarzem tegorocznych obchodów była jednostka OSP Skąpe. Na wybór gospodarza święta złożyły się kolejno okoliczności: jubileusz 145-lecia jednostki gospodarzy, odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej oraz promocja książki nawiązujących do budowy miejscowej kaplicy wiejskiej.

Czytaj więcej (ŚWIĘTO Z FLORIANEM)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.