Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.08.13 BĘDZIE NOWE BOISKO

BĘDZIE NOWE BOISKO

         Boiska do siatkówki plażowej na terenie wielu wsi naszej gminy to jeden z elementów rozwijanej z roku na rok lokalnej infrastruktury sportowej. A już niebawem wybudowane zostanie kolejne w Kończewicach w ramach marszałkowskiego programu rozwoju małej infrastruktury sportowej w regionie. 

Czytaj więcej (BĘDZIE NOWE BOISKO)

2018.08.10 Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy

Informujemy, że w dniach od 13 sierpnia do 17 sierpnia br. Urząd Gminy Chełmża będzie czynny od godz. 6.00 do godz. 14.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej (Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy)

2018.08.08 BRAK ZAPŁATY - BRAK POJEMNIKA

BRAK ZAPŁATY - BRAK POJEMNIKA

KOMUNIKAT

           Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmży informuje, że w związku z notorycznym uchylaniem się części mieszkańców gminy z zapłatą z tytułu dzierżawy pojemników do gromadzenia odpadów niesegregowanych, ich nieruchomości zostaną pozbawione dotychczas użytkowanych pojemników. Pojemniki dłużnikom zostaną odebrane w miesiącu sierpniu i wrześniu br.

Czytaj więcej (BRAK ZAPŁATY - BRAK POJEMNIKA)

2018.08.07 CZAS NA SŁOMIANE CUDA

CZAS NA SŁOMIANE CUDA

DEKORACJE DOŻYNKOWE

          W związku z nadchodzącymi Dożynkami Gminnym, corocznym już zwyczajem, zachęcamy mieszkańców do dekorowania swoich miejscowości słomianymi cudami. Przyjezdni do gminy w okresie dożynkowym goście do tej pory mogli zobaczyć i podziwiać  różne cuda ze słomy. A Jakie dekoracje na dożynki wymyślą mieszkańcy w tym roku ?? Czekamy na pomysły. 

Czytaj więcej (CZAS NA SŁOMIANE CUDA)

2018.08.07 KORZYSTAJĄ Z UROKÓW WAKACJI

KORZYSTAJĄ Z UROKÓW WAKACJI

          "WAKACYJNE BUUM” – pod taką nazwą w ubiegłym tygodniu przebiegała wakacyjna akcja w świetlicy w Kiełbasinie. Przez pięć dni dzieci z sołectwa i okolicy brały udział w różnorodnych zabawach, konkursach i animacjach.

Czytaj więcej (KORZYSTAJĄ Z UROKÓW WAKACJI)

2018.08.06 Rekrutacja do Punktu Przedszkolnego w Skąpem!

          1 września 2018 r. zostanie otwarty nowy Punkt Przedszkolny dla 25 dzieci w miejscowości Skąpe w ramach projektu „Przedszkole Akademia Milusińskich – remont oraz przebudowa części budynku starej szkoły w miejscowości Skąpe w celu przystosowania do potrzeb punktu przedszkolnego”. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego Osi priorytetowej 10 Innowacyjna edukacja Działania 10.1 Kształcenie ogólne i zawodowe w ramach ZIT Poddziałania 10.1.1 Wychowanie przedszkolne w ramach ZIT.

Czytaj więcej (Rekrutacja do Punktu Przedszkolnego w Skąpem!)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.