Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2017.09.26 TERMINAL W URZĘDZIE NA WODNEJ

TERMINAL W URZĘDZIE NA WODNEJ

           Dobra wiadomość dla mieszkańców Gminy Chełmża! Podatki i lokalne opłaty można już regulować kartą płatniczą. W kasie Urzędu Gminy zainstalowany został  terminal. Nasza gmina przystąpiła do programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w urzędach administracji publicznej.

Czytaj więcej (TERMINAL W URZĘDZIE NA WODNEJ)

2017.09.26 KRAJOWA IZBA KOMINIARZY APELUJE

ZADBAJMY O NASZE KOMINY

          Urządzenia grzewczo - kominowe, które są niewłaściwie eksploatowane i niefachowo kontrolowane bardzo często dają o sobie znać w dramatyczny sposób. Wystarczy obejrzeć w okresie zimowym wiadomości telewizyjne bądź zakupić gazetę codzienną, by móc dowiedzieć się odnośnie różnego rodzaju zdarzeń z udziałem tlenku węgla.

Czytaj więcej (KRAJOWA IZBA KOMINIARZY APELUJE)

2017.09.22 STYPENDIA DLA 5 NAJLEPSZYCH STUDENTÓW

        Do 10 października br. studenci z gminy mają czas, aby złożyć wniosek na stypendium. Stypendium zostanie przyznane pięciu studentom na podstawie listy rankingowej ustalonej na podstawie średniej ocen i dotychczasowych osiągnięć w tym sportowych, w dziedzinie społecznej czy w wolontariacie. Stypendium może otrzymać student, który spełnia warunki określone w Gminnym programie stypendialnym.

Czytaj więcej (STYPENDIA DLA 5 NAJLEPSZYCH STUDENTÓW)

2017.09.20 DOBRA ZABAWA W UROCZYM MIEJSCU

DOBRA ZABAWA W UROCZYM MIEJSCU

BIESIADA LEŚNA W KIEŁBASINIE

           Już w najbliższy piątek 22 września mieszkańcy gminy poczują prawdziwą jesień – taką, która grzyby niesie… W programie imprezy wiele atrakcji m.in. wielkie poszukiwanie grzybów, degustacja lokalnych potraw jak krokietów na szóstkę czy myśliwskiej fasolki, a w tle kapeli ludowej - pogawędki z leśnikiem. To wszystko wydarzy się w Kiełbasinie przy miejscowej świetlicy wiejskiej. Rozpoczęcie imprezy godz. 16.00.

Czytaj więcej (DOBRA ZABAWA W UROCZYM MIEJSCU)

2017.09.18 List wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza

          W związku z nawałnicą jaka przeszła 11/12 sierpnia publikujemy list wojewody kujawsko-pomorskiego - Mikołaja Bogdanowicza skierowany do mieszkańców gminy Chełmża.

Czytaj więcej (List wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza)

2017.09.18 Nabór wniosków na pomoc dla poszkodowanych rolników i producentów rolnych

        Uwaga rolnicy! Nabór wniosków na pomoc dla poszkodowanych rolników i producentów rolnych, którzy ponieśli szkody w gospodarstwach rolnych spowodowane wystąpieniem huraganu, gradu lub deszczu nawalnego w sierpniu 2017r. do środy 20 września do godz. 15.00.

Czytaj więcej (Nabór wniosków na pomoc dla poszkodowanych rolników i producentów rolnych)

Banery

konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.