Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.04.24 ZABAWIMY SIĘ JAK NA WESELU

ZABAWIMY SIĘ JAK NA WESELU

           W Grzywnie  odbędzie się  V Jubileuszowy Przegląd Zespołów i Kapel Weselnych. Dokładnie 12 maja zagrają tutaj zespoły specjalizujące się w weselnym repertuarze. Na scenie wystąpi z nimi w specjalnym koncercie zespół disco polo TOP ONE

Czytaj więcej (ZABAWIMY SIĘ JAK NA WESELU)

2018.04.24 BIBLIOTEKI W DZIAŁANIU

BIBLIOTEKI W DZIAŁANIU

Święto  Bibliotek

              Zbliża się miesiąc maj, a z nim Tydzień bibliotek obchodzony corocznie w Polsce w okresie  8-15 maja. Tydzień Bibliotek to program promocji czytelnictwa i bibliotek. Hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek  brzmi „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA”.  W  naszej gminie Święto Bibliotek zaplanowano 10 maja.

Czytaj więcej (BIBLIOTEKI W DZIAŁANIU)

2018.04.23 ROSNĄ KOSZTY W DPS

ROSNĄ KOSZTY W DPS

           Od marca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wydaje nowe decyzje w związku ze wzrostem kosztów pobytu w domach pomocy społecznej. Dotychczasowe koszty wzrosły nawet  do 400 zł.

Czytaj więcej (ROSNĄ KOSZTY W DPS)

2018.04.23 NAJLEPSI RATOWNICY Z WĄBRZEŹNA

NAJLEPSI RATOWNICY Z WĄBRZEŹNA

          Tegoroczne Wojewódzkie Manewry Ratownicze w Zalesiu podsumowane! Przez dwa dni 21-22.04.br  realizowana była na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w Zalesiu  druga edycja  wydarzenia  tej rangi, organizowana w Gminie Chełmża. Puchar  Wojewody w kategorii OPEN przyznany został drużynie ochotników OSP Wąbrzeźno.

Czytaj więcej (NAJLEPSI RATOWNICY Z WĄBRZEŹNA)

2018.04.20 DZIAŁKI DO KUPIENIA

DZIAŁKI DO KUPIENIA

           Do kupienia w najbliższym czasie  będą dwie działki budowlane w Głuchowie. Powierzchnia działek to  0,1890 ha i 0,2157 ha. Przetarg odbędzie się w dniu 15 maja 2018 r.

Czytaj więcej (DZIAŁKI DO KUPIENIA)

2018.04.20 JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT

JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT

         Zajęcia z animatorem czasu wolnego, zajęcia ruchowe, decoupage, spotkania z psychologiem i pielęgniarką,zajęcia z dietetykiem, ekologiem, informatykiem… i małe przerwy na jubileusze – to wszystko w ramach projektu ,,Uroki jesieni życia w Klubie Seniora. Akurat wczoraj grupa seniorów  biorąca udział w spotkaniach w Grzywnie świętowała wyjątkowy jubileusz.

Czytaj więcej (JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.