Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.05.27 DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

          Dzisiaj 27 maja - Święto Samorządowców. Dzień Samorządu Terytorialnego został uchwalony przez Sejm RP w 2000 roku dla upamiętnienia pierwszych wyborów samorządowych z 27 maja 1990 roku. Swoje święto mają pracownicy urzędów i jednostek samorządowych oraz radni, którzy realizują podejmowane zadania dla dobra lokalnych społeczności.

Czytaj więcej (DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO)

2018.05.25 REGATY W ZALESIU

REGATY W ZALESIU

         Najbliższy weekend w gminie to także poza kolarstwem okazja, aby wybrać się do Zalesia  na regaty. Regaty Pucharu Polski w klasie Optimist są jedną z największych imprez żeglarskich w województwie kujawsko-pomorskim. W tym roku w regatach wystartuje około 50 łodziOtwarcie regat 26 maja  godz. 11.30.

Czytaj więcej (REGATY W ZALESIU)

2018.05.25 PROFILAKTYKA DLA DOROSŁYCH

PROFILAKTYKA DLA DOROSŁYCH

Program Profilaktyki Zakażeń Pneumokokowych Wśród Osób Dorosłych

          W ramach programu prowadzone są  bezpłatne szczepienia ochronne osób dorosłych zameldowanych na terenie Gminy Chełmża.Chcąc się zaszczepić należy skontaktować się z Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Zdrowia w Zelgnie  w terminie do 10 listopada br. Decyduje kolejność zgłoszenia.Program finansowany przez Samorząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego i Samorząd Gminy Chełmża.

Czytaj więcej (PROFILAKTYKA DLA DOROSŁYCH)

2018.05.25 BEZPŁATNE BADANIA DLA DZIECI

BEZPŁATNE BADANIA DLA DZIECI

         Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach programu szczepienia ochronne dzieci w wieku 24-36 m.ż. zameldowanych na terenie Gminy Chełmża. Chcąc zaszczepić dziecko należy skontaktować się  z Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Zdrowia w Zelgnie osobiście lub telefonicznie pod nr 56 675 98 84 w terminie do 10 listopada 2018 r. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Czytaj więcej (BEZPŁATNE BADANIA DLA DZIECI)

2018.05.25 POJADĄ O PUCHAR WÓJTA

POJADĄ O PUCHAR WÓJTA

          Najbliższa niedziela 27 maja upłynie w gminie pod znakiem zmagań kolarzy , którzy będą brać udział w I Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Chełmża. Prawie 170 młodych zawodników zjedzie z województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Czytaj więcej (POJADĄ O PUCHAR WÓJTA)

2018.05.25 ARTYŚCI ZJECHALI DO ZELGNA

ARTYŚCI ZJECHALI DO ZELGNA

         Niedzielne południe 20 maja –  centrum Zelgna  stało się sceną do prezentacji artystów z powiatu toruńskiego. To tutaj w tym roku zorganizowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Toruniu i naszą Gminę  X Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego. Wydarzeniu temu  towarzyszył VII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Chełmża.

Czytaj więcej (ARTYŚCI ZJECHALI DO ZELGNA)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.