Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.09.18 UWAGA - ROLNICY!

UWAGA - ROLNICY!

Informacja

          Rolnicy, w których gospodarstwach rolnych zostały oszacowane straty w związku z wystąpieniem suszy od dnia 18 września br. (wtorek)  mogą odbierać protokoły strat. Protokoły będą wydawane w sali nr 4. Rolnicy, których protokoły były korygowana, o możliwości odbioru zostaną poinformowani w późniejszym terminie.

Czytaj więcej (UWAGA - ROLNICY!)

2018.09.17 HARDCOROWY ROCZEK - Pobiegną o Puchar Wójta

HARDCOROWY ROCZEK - Pobiegną o Puchar Wójta

        Rodzinne Centrum Sportowe No Limit Fitness w Chełmży już w najbliższą sobotę 22 września będzie świętowało swój 1 roczek. Ma być HARDCOROWO - moc atrakcji sportowych i do tego w obecności gości specjalnych: Przemysław Saleta ( godz.12.00-18.00) i Robert Berneika (15.00-17.00). Do udziału we wspólnym świętowaniu organizatorzy zapraszają również mieszkańców Gminy Chełmża.

Czytaj więcej (HARDCOROWY ROCZEK - Pobiegną o Puchar Wójta)

2018.09.17 GRANTY Z LGD ZIEMIA GOTYKU - do wzięcia!

GRANTY Z LGD ZIEMIA GOTYKU - do wzięcia!

          Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku ogłosiła nabór wniosków na projekty objęte grantami, które zostaną dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wnioski można składać do 24 września 2018 roku do biura LGD Ziemia Gotyku. Spotkanie informacyjne odbędzie się 18 września o godz. 14.00 w siedzibie Lokalnej Grupy Działania w Brąchnówku.

Czytaj więcej (GRANTY Z LGD ZIEMIA GOTYKU - do wzięcia!)

2018.09.17 BRĄCHNÓWKO…DLA NIEPODLEGŁEJ

BRĄCHNÓWKO…DLA NIEPODLEGŁEJ

           Nastrojowo i patriotycznie – tak wyglądał wieczór 9 września w parku w Brąchnówku. Tego dnia odbył się tutaj koncert muzyki klasycznej „Dla Niepodległej”. W jego repertuarze uczestnicy wysłuchali najpiękniejszych utworów polskich kompozytorów F. Chopina, H.Wieniawskiego, K.Pendereckiego.

Czytaj więcej (BRĄCHNÓWKO…DLA NIEPODLEGŁEJ)

2018.09.14 SPRZĘT dla OSP PRZEKAZANY

SPRZĘT  dla OSP PRZEKAZANY

W RAMACH FUNDUSZU SPRAWIEDLIWOŚCI

          Zestawy do ratownictwa medycznego, torby medyczne, defibrylatory, deski ortopedyczne - taki sprzęt trafił do ochotników z naszej gminy. Sprzęt o wartości 51 450 zł dla siedem jednostek OSP zakupiony został z dotacji w ramach Funduszu Sprawiedliwości. Oficjalnego wręczenia sprzętu strażakom dokonał Wójt Gminy Jacek Czarnecki.

Czytaj więcej (SPRZĘT dla OSP PRZEKAZANY)

2018.09.13 CZYSTE POWIETRZE - Program Priorytetowy

CZYSTE POWIETRZE - Program Priorytetowy

            Wójt Gminy Chełmża zaprasza 27 września 2018 r. o godz. 1800 do świetlicy wiejskiej w miejscowości Skąpe na spotkanie informacyjne organizowane przez Ministerstwo Środowiska dotyczące realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Program przeznaczony jest dla osób fizycznych za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Czytaj więcej (CZYSTE POWIETRZE - Program Priorytetowy)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.