Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2018.04.20 DZIAŁKI DO KUPIENIA

DZIAŁKI DO KUPIENIA

           Do kupienia w najbliższym czasie  będą dwie działki budowlane w Głuchowie. Powierzchnia działek to  0,1890 ha i 0,2157 ha. Przetarg odbędzie się w dniu 15 maja 2018 r.

Czytaj więcej (DZIAŁKI DO KUPIENIA)

2018.04.20 JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT

JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT

         Zajęcia z animatorem czasu wolnego, zajęcia ruchowe, decoupage, spotkania z psychologiem i pielęgniarką,zajęcia z dietetykiem, ekologiem, informatykiem… i małe przerwy na jubileusze – to wszystko w ramach projektu ,,Uroki jesieni życia w Klubie Seniora. Akurat wczoraj grupa seniorów  biorąca udział w spotkaniach w Grzywnie świętowała wyjątkowy jubileusz.

Czytaj więcej (JEST JUBILEUSZ, JEST I TORT)

2018.04.20 DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW - konkurs

DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW - konkurs

       Tutaj będzie się  liczyła  wyobraźnia, ciekawy pomysł i styl wykonania. A mowa o ogłoszonym  w ramach edukacji ekologicznej przez Wójt Gminy Chełmża  konkursie  pod hasłem „Drugie życie odpadów”. Termin składania prac upływa 25 maja br.

Czytaj więcej (DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW - konkurs)

2018.04.18 NA MANEWRY RATOWNICZE do ZALESIA

NA MANEWRY RATOWNICZE do ZALESIA

II Wojewódzkie Manewry Ratownicze - ,,Zalesie 2018”

          Tegoroczne Wojewódzkie Manewry Ratownicze w Zalesiu zaplanowane na najbliższy weekend w dniach 21-22.04.br  są drugą edycją Manewrów Ratowniczych tej rangi, organizowanych w Gminie Chełmża. Manewrom towarzyszyć będzie piknik rodzinny,, Szkolisz – Pomagasz – Ratujesz”. Mieszkańcom w dojeździe do Zalesia mają pomóc zorganizowane w pierwszym dniu manewrów dojazdy gminnymi autobusami.

Czytaj więcej (NA MANEWRY RATOWNICZE do ZALESIA)

2018.04.17 SZKOLENIE DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

SZKOLENIE DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

          Koła Gospodyń Wiejskich z naszego województwa  mogą wziąć udział w operacji „Lokalnie, regionalnie i tradycyjnie - wiem co zjem". Dla uczestniczek operacji, w tym  z kujawsko-pomorskiego przewidziane jest dwudniowe, bezpłatne szkolenie wraz z warsztatem kulinarnym w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Międzyzdrojach w następującym terminie: 12-13.06.2018 r.  (12 osób). Termin zgłoszeń upływa dnia 24 kwietnia br.

Czytaj więcej (SZKOLENIE DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH)

2018.04.17 OTO NAJLEPSI W TENISIE

OTO NAJLEPSI W TENISIE

         W Grzywnie w sali sportowej w miniony piątek rozegrane zostały otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym. Do turnieju zgłosiło się 19 uczestników. Turniej wyłonił najlepszych.

Czytaj więcej (OTO NAJLEPSI W TENISIE)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.