Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

MŁODZIEŻ Z POGODĄ

          WEEKENDY z POGODĄ  spędza w naszej gminie już stała grupa miłośników czynnej rekreacji, a wśród nich zupełnie młodzi uczestnicy. Poznaliśmy te osoby podczas zakończenia roku szkolnego w SP Kończewice i podziękowaliśmy im za dotychczasowy zapał i wytrwałość. A mowa dokładnie o trzech uczestnikach, którzy na co dzień są uczniami wspomnianej szkoły: Krzysztof Balcerowicz, Maksymilian Lewandowski, Zuzanna Jahn.  

         Grupa rekreacyjna POGODA z Gminy Chełmża w ramach projektu „GMINA CHEŁMŻA - Zdrowa Gmina” przejechała w bieżącym sezonie już sporo kilometrów. W tegorocznych planach jest odwiedzenie wszystkich gminnych świetlic. Wiele z nich już udało się im zobaczyć. Na wakacje zrobili sobie przerwę, bo pewnie wyruszą na pobliskie kąpieliska, ale we wrześniu znowu ruszają w drogę ( 16.09.; start spod pływalni w Chełmży godz. 14.00). Dotychczas  w tegorocznej edycji projektu wzięło  udział 180 osób!

KO

Na zdjęciu poniżej od lewej: Krzysztof Balcerowicz, Maksymilian Lewandowski, Zuzanna Jahn i koordynatorka gminnej rekreacji Maria Bulińska.

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.