Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

ROZI ROZBAWIŁ PANIE

GMINNY DZIEŃ KOBIET

           Tegoroczny Dzień Kobiet za nami! Panie za pewne przyznają, że Dzień Kobiet to szczególne święto w naszym kalendarzu. Tego dnia Panie częściej się uśmiechają, a panowie są mili, słodcy i „kwiatowi”. Panie w gminie tradycyjnie już świętowały podczas Gminnego Dnia Kobiet, tym razem w Zelgnie w sali widowiskowo - sportowej oraz też w swoich kameralnych gronach, między innymi na sołeckich spotkaniach. Jak wieści niosą z okazji swojego święta  spotkały  się w swoim gronie między innymi mieszkanki Głuchowa, Bielczyn, Witkowa ,Sławkowa czy też ze Świętosławia.

        Podczas Gminnego Dnia Kobiet tym razem panie   przywitał  musicalowo Robert Rozmus, aktor i artysta estradowy. Panie obejrzały spektakl ,,Przypadki Roberta R.”, autobiografię artysty przedstawioną w muzycznej formie. Było to  bardzo dynamiczne i wielobarwne widowisko z artystą Rozim w roli głównej. Spotkanie obfitowało także w inne miłe akcenty. Były życzenia, kwiaty i gromkie sto lat odśpiewane przez obecnych na spotkaniu panów. Poza tym w programie znalazły się  drobne niespodzianki  i słodkie przekąski w szkolnej kawiarence. Rolę obsługujących w kawiarence, bardzo sprawnych i miłych kelnerów pełnili  przystojni uczniowie SP Zelgno. Nie zabrakło babskich pogaduszek, choć panowie tego dnia też paniom towarzyszyli. Nawet kilku było ich na sali. Rolę gospodarza pełnił Wójt Gminy Jacek Czarnecki w obecności panów: Radnego Powiatowego Łukasza Kowalskiego, Przewodniczącego RG Janusza Iwańskiego, Wicedyrektora SP Kończewice Wojciecha Rosińskiego, Prezesa Gminnego Zarządu ZOSP Franciszka Piróg, pułkownika rezerwy Edwarda Kanieckiego. Relacja filmowa z wydarzenia do obejrzenia pod adresem http://wizja-ps.pl/czytaj-wszystko/gminny-dzien-kobiet-przypadki-roberta-r/

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.