Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

SPOTKANIE O TYM CO EKO...

           Wójt Gminy Chełmża wspólnie  z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zapraszają  12 lutego 2018 r. o godz. 16:00 na spotkanie informacyjne w świetlicy wiejskiej w miejscowości Skąpe.  Celem spotkania jest omówienie programów: Słonecznik, Ekopiec, Ekodom, Azbest i Elektromobilność.  Wymienione programy dotyczą:

-Słonecznik

(docieplenie przegród, wymiana okien i drzwi, wymiana źródła ciepła, montaż kolektorów słonecznych, montaż mikroinstalacji, montaż instalacji wentylacji wraz z rekuperacją, wymiana źródła ciepła)

-Ekopiec

(wymiana istniejącego źródła ciepła zasilanego paliwem stałym na: kotły na paliwa stałe, kotły gazowe,

kotły olejowe, kotły elektryczne, podłączenie do sieci ciepłowniczej)

-Ekodom

(docieplenie przegród, wymiana okien i drzwi, wymiana źródła ciepła, montaż kolektorów słonecznych, montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy nie większej niż 10kW, montaż pomp ciepła pod warunkiem jednoczesnego montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy nie większej niż 10 kW., wymiana źródła ciepła).

- Azbest

(demontaż, zbieranie, transport oraz unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest).

- Elektromobilność

(zakup pojazdu samochodowego, wykorzystującego do napędu wyłącznie energię elektryczną, który nie może być wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, niebędąca ogólnodostępnym punktem ładowania).

A. Zdrojewska

 

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.