Urząd Gminy Chełmża

  • DonauChem – jest częścią międzynarodowej grupy DonauChem, której początki sięgają 170 lat wstecz. W Głuchowie swoją siedzibę mają od 2014 r.
    Donauchem Polska Sp. zo.o. jest firmą specjalizującą się w dystrybucji surowców i półproduktów chemicznych, które stosowane są w różnych gałęziach przemysłu.
  • POLWO – jest to jeden z największych producentów wieszaków odzieżowych w Polsce. Poza wieszakami odzieżowymi przedsiębiorstwo wytwarza różnorodne dodatki krawieckie, a ponadto oferuje szereg usług związanych z zaopatrzeniem wieszaków w nadruk ze znakiem firmowym. Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu, kiedy to w 1995 roku Pan Wiesław Kalinowski uruchomił przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w produkcji wieszaków odzieżowych. Od 2016 roku siedziba znajduje się w Głuchowie.

  • Gran-Fol – Firma założona w 1995 roku, a od 2013 roku prowadząca swoją działalność w Kończewicach, zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych, granulatów, recyklingiem i od niedawna drukiem 3D.
  • POZBUD T&R S.A. – Działalność firmy sięga historycznie lat siedemdziesiątych a dokładnie 1973 roku. W oddziale w Grzywnie znajdują się hale produkcyjne, w których w 2012 roku uruchomiono produkcję polskich drewnianych drzwi oraz okien.
  • Ever Home Spółka Akcyjna –Firma działa od 2012 w miejscowości Grzywna i zajmuje się produkcją paneli oraz desek podłogowych. Podstawą działania firmy EVER home jest motto : „Natura u Twoich stóp, dziś jutro na zawsze".
  • Hydrosystem Sp.zo.o. – Firma została założona w 1990 r. w Toruniu. Od 1997 r. świadczy usługi w zakresie regeneracji elementów układów kierowniczych w pojazdach samochodowych. Na początku 2014 roku siedziba firmy została przeniesiona do Głuchowa.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.