Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

SIEMA! GRAMY Z WOŚP!

             Mieszkańcy Gminy, szykujcie się na wielkie granie 26.FINAŁU WOŚP. Tym razem zagramy DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW. Jak co roku wolontariusze wyruszą w teren na zbiórkę, przed nami licytacje i wiele ciekawych atrakcji, w tym muzycznych, sportowych. Zagramy w Kończewicach, Głuchowie, Drzonówku. W ubiegłym roku  mieszkańcy gminy do wspólnej zbiórki WOŚP dołożyli dokładnie 76.490,21 zł. Czas na kolejny - tegoroczny rekord !

Tegoroczne Wielkie granie w gminie rozpocznie się już 12 stycznia w SP Kończewice. Odbędzie się tutaj bal karnawałowy z loterią fantową, licytacja gadżetów ok.godz.11.00 i towarzyszyć temu będzie sprzedaż pączków upieczonych przez miejscowe KGW. Następnie szkolni wolontariusze w niedzielę 14.01. ruszą ze zbiórka do puszek WOŚP. Atrakcji ciąg dalszy kończewickiego sztabu WOŚP kontynuowany będzie w niedzielę 14.01. w sali sportowej szkoły w Głuchowie.

           W programie: 14.30 - marsz nording walking na trasie  Chełmża – Głuchowo ( wymarsz z Chełmży spod basenu ul. Bydgoska godz. 14.30), godz. 16.30 -  koncert zespołu Łozanie i występ grupy KKA Szpilki, około godz. 17.00 licytacja gadżetów, godz. 19.00 mecz siatkówki oldboyów, godz. 20.00 światełko do nieba. KKA OD-NOVA  Bielczyny serwuje tradycyjną grochówkę, a miejscowe KGW Głuchowo zadba o bufet kawowy. Natomiast w ciągu tygodnia poprzedzającego 26.Finał WOŚP prowadzona będzie licytacja gadżetów wśród uczniów.

          Z kolei w Autsajderze w Drzonówku  jak co roku z WOŚP cały weekend. Na pierwszy muzyczny ogień w  sobotę 13 stycznia - długo wyczekiwany  Zespół Stara Szkoła godz. 20.00 ! Z orkiestrą w AUTSAJDERZE zagrają także MORSY GMINY CHEŁMŻA. Planowana jest wspólna kąpiel z Morsami. Z kolei w dniu 14.01. Autsajder z atrakcjami startuje o godz. 16, w tym sporo muzyki i licytacje.

          Do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączają się również wolontariuszki ze  Szkoły Podstawowej w Zelgnie, które będą  kwestowały przy Chełmżyńskim sztabie.

Zapraszamy mieszkańców do udziału w proponowanych wydarzeniach z okazji 26.FINAŁU WOŚP!

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.