Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

GMINNE MIKOŁAJKI

         Kalendarz gminnych imprez zaplanowanych na bieżący rok powoli zmierza do końca, a zamknie go wydarzenie dla najmłodszych naszych mieszkańców - MIKOŁAJKI GMINNE  w Głuchowie. Impreza  zapowiada się iście bajkowo. W świąteczny i mikołajkowy klimat zabiorą tym razem wszystkich Bombka, Prezencik i oczywiście Święty Mikołaj. W programie spotkania: przedstawienie teatralne  „O bombce co z choinki spadła", koncert piosenek świątecznych i mikołajkowych i najważniejsze  spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem. Organizatorem imprezy jest Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża -  Informacja CIK Gminy Chełmża, tel. 56 637 71 29.

           Informacja dla rodziców: Każde dziecko  w dniu imprezy może otrzymać paczkę od Świętego Mikołaja. Koszt prezentu wynosi 20,00 zł.  Zapisy i wpłaty prowadzą (od dnia 17 listopada do dnia 1 grudnia 2017r.) biblioteki gminne w : Głuchowie, Skąpem, Grzywnie i Zelgnie w godzinach urzędowania, a także CIK Gminy Chełmża (w Urzędzie Gminy w Chełmży, w piątki w godzinach 11.00-12.00 w sali nr 4).W załączeniu plakat  z programem imprezy.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.