Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

PUBLICZNOŚĆ! GŁOSUJEMY NA SZPILKI z Kończewic!

        Klub Kobiet Aktywnych SZPILKI z Kończewic uczestniczy w konkursie „Spółdzielnia Pomysłów”. Jest to  7 edycja organizowanego przez Banki Spółdzielcze SGB tego konkursu . Jego główną ideą jest wspieranie lokalnych inicjatyw, które mają na celu zintegrować społeczność sąsiedzką. Głosowanie Publiczności trwa do 15 listopada 2017 r. i to właśnie głosami internautów 30 pomysłów przechodzi do finału. Spośród nich Komisja konkursowa wybiera 3 zwycięskie. Nagrodą jest 10 000 zł brutto na realizację projektu. I tutaj panie z KKA SZPILKI z Kończewic zwracają się z prośbą do mieszkańców naszej gminy,  aby oddać głos na  ich projekt. Aby zagłosować na wybrany projekt należy założyć konto na portalu: http://spolecznik20.pl/signup, a następnie się zalogować. Możliwość oddania głosu mają tylko osoby zalogowane. Aby oddać głos, wybierz projekt z zakładki Spółdzielnia pomysłów >> Przeglądaj projekty. Po wybraniu projektu, kliknij przycisk „Głosuj” w prawym górnym rogu. Dziennie możesz oddać jeden głos, pamiętając, że do swojej dyspozycji masz łączną pulę 10 głosów.

       Opracowany przez panie z KKA SZPILKI projekt można znaleźć pod adresem: https://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/1165  SZPILKI  to znana w gminie organizacja pań z Kończewic, która w ostatnim czasie dała się nam poznać z dwóch ciekawych projektów (NIE) Bezpieczna Kobieta i (NIE) bój się zatańczyć. W związku z tym dajmy Paniom szansę na kolejną inicjatywę, z której i my mieszkańcy Gminy Chełmża będziemy mogli skorzystać. Zachęcamy do głosowania!!

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.