Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

BAL SPORTOWCA na STO PAR!

IV Bal Cyklonu
         Dokładnie 4 listopada już po raz czwarty odbył się Bal Cyklonu przeznaczony dla rodziców ,sponsorów, sympatyków oraz zawodników Klubu Sportowego Gminy Chełmża. Jak co roku, impreza miała miejsce w restauracji "U Boryny" w Grzywnie. W tym roku na  balu bawiło się aż 200 osób. Dodatkowo odbyły się licytacje gadżetów tj. czapeczek, koszulek, szalików.
"-To jednoznacznie świadczy o tym, że nasz Klub się rozrasta i rośnie w siłę. Głównym celem organizowania tej  cyklicznej imprezy jest dofinansowanie letniego obozu sportowego dla drużyn młodzieżowych" - tak podsumowuje wydarzenie Prezes Klubu Marek Zając. W przyszłym roku organizatorów - Zarząd KSGCh CYKLON czeka V BAL - Jubileuszowy. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za frekwencję i wspólną zabawę.

         CYKLON w naszej gminie działa już od 25 lat! W styczniu tego roku w sali widowiskowo - sportowej w Zelgnie świętowaliśmy jego urodziny. Udział w spotkaniu wziął Krzysztof Golonka - doświadczony piłkarski performer w Polsce! Przez 25 lat działalności zawsze ideą klubu był rozwój sportu na wsi oraz zapewnienie dzieciom i młodzieży ciekawego spędzenia czasu na boisku piłkarskim. Udało się to doskonale, a w ćwierćwieczu działalności sporo się wydarzyło. Dzisiaj Klub może  pochwalić się sześcioma drużynami zawodników, osiągnięciami na boisku, wykwalifikowaną kadrą, przychylnością sponsorów, ale i zapleczem sportowym jak stadion piłkarski czy budująca się nowa szatnia.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.