Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

STYPENDIA im. Jacka Luntkowskiego przyznane

         Gminna Komisja Stypendialna na rok szkolny 2017/2018 na podstawie złożonych wniosków przyznała grupie 61 uczniów szkół ponadgimnazjalnych stypendia im. Jacka Luntkowskiego. Fundusz stypendialny w Gminie Chełmża działa od 2000 roku. W roku 2004 stypendiom w ramach funduszu nadano imię Jacka Lunkowskiego, zm. Sekretarza Gminy Chełmża, mieszkańca gminy.  Uroczysta gala wręczenia stypendiów uzdolnionym uczniom z Gminy Chełmża odbędzie się 27 października br. w sali widowiskowo- sportowej w Zelgnie. Rozpoczęcie uroczystości zaplanowane jest na godz. 17.00.

Komisja Stypendialna przyznała stypendia niżej wymienionym stypendystom:

Lp Nazwisko Imię Adres Szkoła
1 Bagiński Artur Skąpe ZSMEiE Technikum nr 5 w Toruniu
2 Banaszak Dominika Grzywna Technikum nr 3
3 Betkier Luiza Grzywna ZST Technikum w Toruniu
4 Buczkowska Klaudia Dźwierzno V LO w Toruniu
5 Buller Aleksandra Grzywna ZSIŚr w Toruniu
6 Chrzanowska Roksana Browina X LO w Toruniu
7 Chrzanowski Łukasz Szerokopas Technikum nr 7 w Toruniu
8 Cicha Ewelina Grzegorz VIII LO w Toruniu
9 Cichy  Mateusz Zelgno Bezdół ZSMEiE Technikum nr 5 w Toruniu
10 Cieśliński Aleksander Browina ZSMEiE Technikum nr 5 w Toruniu
11 Drewniak Katarzyna Grzywna ZST Technikum w Toruniu
12 Durda Wojciech Dziemiony ZS CKU w Gronowie
13 Gruszka Weronika Kończewice V LO w Toruniu
14 Guściora  Oliwia Szerokopas ZSP Technikum w Chełmży
15 Iwańska Karolina Kończewice              Technikum Menedżerskie w Toruniu
16 Jasińska Anna Sławkowo                  VI LO w Toruniu
17 Jastrzębska Natalia Świętosław                    VIII LO w ZSPS w Toruniu
18 Kowalkowska Natalia Kończewice Technikum Menedżerskie w Toruniu
19 Krupska Zuzanna Zelgno                                       I LO w toruniu
20 Krzemień Maria Sławkowo III LO w Toruniu
21 Kowalik Kinga Zajączkowo V LO w Toruniu
22 Kurdynowska Alicja Nawra                                   X LO w Toruniu
23 Kuźmierkiewicz Daniel Liznowo IV LO w Toruniu
24 Lewandowski  Łukasz Nowa Chełmża Technikum Pojazdów Samochodowych w Gronowie
25 Lis Marta Nawra ZSIŚr w Toruniu
26 Luntkowska Marta Dźwierzno V LO w Toruniu
27 Machalewska Katarzyna Grzywna                            Zespół Szkół Technicznych w Toruniu
28 Machalewska Marta Grzywna  ZSE Technikum nr 1 w Toruniu
29 Machalewski Mikołaj Grzywna ZSG-H Technikum nr 3 w Toruniu
30 Michalski  Paweł Witkowo                         Technikum nr 7 w ZSS w Toruniu
31 Mielczarek Jakub Browina ZS w Chełmży Technikum
32 Orłowska Julia Głuchowo                               V LO w Toruniu
33 Osiak Sandra Kuczwały 67 ZSIŚr w Toruniu
34 Osowiecka Martyna Bocień II LO w Toruniu
35 Ostrowski Patryk Grzywna II LO w Toruniu
36 Ośmiałowski Radosław Liznowo             ZSS nr 7 w Toruniu
37 Owczarczyk  Paulina Kończewice VI LO w Toruniu
38 Pchełka  Karolina Witkowo Technikum Menedżerskie w Toruniu
39 Polak  Jakub Skąpe                           ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu
40 Polcyn Daria                   Browina                               V LO w Toruniu
41 Romanowska Agata Zelgno X LO w Toruniu
42 Rumińska Dominika Bocień ZSPS w Toruniu
43 Rutkowska Paulina Pluskowęsy Technikum nr 1 w Toruniu
44 Saletnik Szymon Nowa Chełmża ZSMEiE Technikum nr 5 w Toruniu
45 Skrzeszewski  Paweł Skąpe                                         Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie
46 Słumska Klaudia Mirakowo                               VI LO w Toruniu
47 Steinmann Agnieszka Nawra VII LO w Toruniu
48 Stokłosa Wiktoria                   Skąpe                            Technikum w Gronowie
49 Suchenek Agata Zajączkowo                                  V LO w Toruniu
50 Sztoltman Klaudia  Bocień                            I  LO w Toruniu
51 Szwec Nina Zalesie ZSCKU w Gronowie
52 Tyszkiewicz Natalia Mirakowo                 Technikum nr 4 w ZST                 w Toruniu
53 Wardulińska  Dominika Grzywna                Technikum nr 3 w ZSGH                    w Toruniu
54 Więzowska Sandra Pluskowęsy III LO w Toruniu
55 Wiercioch  Rafał Zajączkowo                     IV LO w Toruniu
56 Woźniak Alicja Grzegorz VIII LO w Toruniu
57 Wójtowicz Angelika Nowa Chełmża V LO w Toruniu
58 Wyrzykowska Weronika Grzywna ZSP Technikum w Chełmży
59 Zając  Marta Grzywna                                    Technikum nr 3 w ZSGH          w Toruniu
60 Ziółkowski Mariusz Zelgno                             Technikum nr 7 w ZSS w Toruniu
61 Żywicki Patryk Nowa Chełmża              LO w Chełmży


Łącznie wpłynęły 62 wnioski, z tego 61 wniosków rozpatrzonych zostało pozytywnie. Jeden wniosek z przyczyn formalnych nie został rozpatrzony przez Komisję.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.