Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

UZDROWISKO POMOŻE DZIECIOM

             Drogi Rodzicu ! Jeśli u Twojego dziecka ( do 18 r.ż.) występuje otyłość, wady postawy, przewlekłe zapalenie gardła, krtani i migdałków, nerwobóle, bóle stawów i mięśni, to powinieneś wiedzieć, że są to schorzenia, które można leczyć korzystając z leczenia uzdrowiskowego finansowanego ze środków NFZ  np. w Ciechocinku.  Dlatego Rodzicu, daj swojemu dziecku szansę na skorzystanie z tej specjalistycznej formy leczenia i zgłoś się z dzieckiem do lekarza pierwszego kontaktu z prośbą o skierowanie na leczenie uzdrowiskowe.

          W przypadku zainteresowania grupy osób powyższą formą leczenia dzieci, Wójt Gminy wystąpi do Narodowego Funduszu Zdrowia o skierowanie grupowe do uzdrowiska dzieci z terenu Gminy Chełmża.
W powyższej sprawie należy kontaktować się z  insp. Anną Feeser-Bering – Urząd Gminy Chełmża tel. 56 675 60 76 wew. 46 oraz Kierownikiem Samodzielnego Publicznego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie Jarosławem Pikusem tel. 56 675 98 84.

Rodzicu, nie zwlekaj z decyzją. Jak najszybciej skontaktuj się z wyżej  wskazanymi osobami, a uzyskasz szczegółowe informacje jak pomóc swojemu dziecku.     

A. Feeser-Bering

 

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.