Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

ZALICZYLI CYKLOERGOMETR

           18 marca w sali widowiskowo - sportowej Szkoły Podstawowej w Zelgnie odbyły się zawody na cykloergometrze kolarskim. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej prędkości na specjalnym urządzeniu sportowym. Każdy zawodnik uczestniczył w trzech próbach. Wszyscy uczestnicy mogli również spróbować swoich sił na rolkach kolarskich. Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Dwójka” Chełmża: Kinga Szmania i Aleksandra Szulc zaprezentowały technikę jazdy na rolce, a następnie czuwały nad bezpiecznymi  próbami uczestników rywalizacji sportowej.

Wyniki rywalizacji na cykloergometrze:

Dziewczęta klasa V

1 miejsce- Anna Machowska

2 miejsce- Martyna Piasecka

3 miejsce- Patrycja Piasecka

Chłopcy klasa IV

1 miejsce- Jakub Więzowski

2 miejsce- Sylwester Bagrowski

3 miejsce- Filip Rocławski

4 miejsce- Wojciech Woźniak

Chłopcy klasa V

1 miejsce- Bartosz Filus

2 miejsce- Karol Filus

3 miejsce- Bartosz Machowski

         Wszyscy biorący udział w zawodach na cykloergometrze zostali udekorowani medalami i nagrodami rzeczowymi. Organizator zawodów składa serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Chełmża za sfinansowanie medali i nagród dla uczestników imprezy sportowej. Podziękowania należą się również uczestnikom zawodów i ich rodzicom, którzy sobotnie przedpołudnie postanowili spędzić w sposób aktywny. Podziękowania kierujemy również dla pani dyrektor szkoły Beaty Zając za udostępnienie sali widowiskowo - sportowej do przeprowadzenia zawodów.

Inf. i foto: Nadesłane przez organizatora.

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.