Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

PAMIĘTAMY - AKCJA WIOSNA!

Wspólnie zadbajmy o porządek !

          07.04.2017 r. WIOSENNA AKCJA Sprzątania Świata na terenie Gminy Chełmża. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane czystością naszej gminy do wzięcia w niej  udziału. Tradycyjnie swój udział w akcji potwierdziły szkoły. Osoby chętne mogą zgłaszać się do sołtysów, gdzie otrzymają worki i rękawice oraz zostanie im wskazany teren do sprzątania. Zbiórką odpadów  zajmie się Zakład Usług Komunalnych WODKAN Sp. z o.o.

              Okres wiosny to dobry czas na porządki. Jeszcze przed świętami wypowiadamy wojnę śmieciom i porządkujemy nasze najbliższe otoczenie. Pamiętamy, aby w miejscach publicznych jak przystanki , sklepy czy ścieżki pieszo – rowerowe nie śmiecić. Warto podkreślić, że każdy z mieszkańców  jest odpowiedzialny za czystość w gminie i na terenie naszych sołectw - wygląd naszej gminy jest wizytówką nas wszystkich. W związku z poprawiającą się aurą, liczymy że wspólnie zadbamy o czystość naszej Małej Ojczyzny. Zachęcamy właścicieli i zarządców nieruchomości do przeprowadzenia prac porządkowych przy posesjach. Nadchodząca wiosna to dobra okazja, by zainteresować się również stanem naszych strychów i piwnic. Aby nasza gmina była czysta i zadbana, musimy postarać się o to wszyscy. Nie trzeba narzekać – wystarczy zadbać o porządek w swoim otoczeniu. Wiele zależy od nas samych i naszych nawyków.

 

K.Orłowska

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.