Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2017.03.22 Sprzedaż działek w Browinie

          Wójt Gminy Chełmża ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości w Browinie. Sprzedaż działek odbędzie się 25 kwietnia w Urzędzie Gminy Chełmża. Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej netto sprzedawanej nieruchomości należy wpłacić do dnia 19.04.2017 r.

Czytaj więcej (Sprzedaż działek w Browinie)

2017.03.20 NASZE 2o lat – szukamy rówieśników

NASZE   2o lat – szukamy rówieśników

         JUBILEUSZ KURENDY

        W tym roku ,,Gazeta KURENDA '' kończy 20 lat. Chcielibyśmy poznać tych, którzy urodzili się w 1997 roku. Opowiedzcie nam co robicie, jak żyjecie, pewnie jesteście już po maturze i studiujecie, a może nawet pracujecie? Czekamy na Was, na Wasze zdjęcia i kilka słów o sobie.

Czytaj więcej (NASZE 2o lat – szukamy rówieśników)

2017.03.20 ZALICZYLI CYKLOERGOMETR

ZALICZYLI CYKLOERGOMETR

          18 marca w sali widowiskowo - sportowej Szkoły Podstawowej w Zelgnie odbyły się zawody na cykloergometrze kolarskim. Rywalizacja polegała na uzyskaniu jak największej prędkości na specjalnym urządzeniu sportowym. Każdy zawodnik uczestniczył w trzech próbach.

Czytaj więcej (ZALICZYLI CYKLOERGOMETR)

2017.03.17 Zmiana siedziby ZE-AS

        Uprzejmie informujemy, iż Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół Gminy Chełmża zmienił siedzibę. Nowa lokalizacja ZE-AS'u to ul. Paderewskiego 11 w Chełmży - II piętro (budynek gdzie znajduje się m.in. GOPS).  Telefon do ZE-AS'u 663 533 500.

Czytaj więcej (Zmiana siedziby ZE-AS)

2017.03.16 AKCJA WIOSNA

AKCJA WIOSNA

Wspólnie zadbajmy o porządek !

          07.04.2017 r. WIOSENNA AKCJA Sprzątania Świata na terenie Gminy Chełmża. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane czystością naszej gminy do wzięcia w niej  udziału. Tradycyjnie swój udział w akcji potwierdziły szkoły. Osoby chętne mogą zgłaszać się do sołtysów, gdzie otrzymają worki i rękawice oraz zostanie im wskazany teren do sprzątania. Zbiórką odpadów  zajmie się Zakład Usług Komunalnych WODKAN Sp. z o.o.

Czytaj więcej (AKCJA WIOSNA)

2017.03.14 ZAWODY NA CYKLOERGOMETRZE

ZAWODY NA CYKLOERGOMETRZE

          Zapraszamy na zawody sportowe na cykloergometrze kolarskim. Zawody odbędą się już w najbliższą sobotę 18.03.br w sali widowiskowo - sportowej w Zelgnie. Rozpoczęcie zawodów godz. 10.00.

Czytaj więcej (ZAWODY NA CYKLOERGOMETRZE)

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.