Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2017.08.11 SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W KOŃCZEWICACH

          Wójt Gminy Chełmża ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Chełmża we wsi Kończewice.  Prawa użytkowania wieczystego będące przedmiotem sprzedaży stanowią odrębne pozycje przetargowe, przeznaczenie– tereny zabudowy usług nieuciążliwych. Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej netto sprzedawanego prawa użytkowania wieczystego należy wpłacić do dnia 13.09.2017 r. Przetargi rozpoczną się o godz. 9.00 w dniu 19 września 2017 r. w Urzędzie Gminy Chełmża.

 

Czytaj więcej (SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W KOŃCZEWICACH)

2017.08.10 STARTUJE AKADEMIA MŁODYCH LIDERÓW - ZGŁOŚ SIĘ!

STARTUJE AKADEMIA MŁODYCH LIDERÓW - ZGŁOŚ SIĘ!

           W tym roku po raz pierwszy organizowana jest "Kujawsko - Pomorska Akademia Młodych Liderów". Jej główny cel to nabycie przez 45 młodych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego wiedzy i kompetencji przydatnych do pełnienia roli lidera. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia br.

Czytaj więcej (STARTUJE AKADEMIA MŁODYCH LIDERÓW - ZGŁOŚ SIĘ!)

2017.08.09 RUSZA KLUB SENIORA 65+

KLUB SENIORA 65+ RUSZA

Poznają uroki jesieni życia

        Ruszają zajęcia dla seniorów w ramach projektu „Uroki jesieni życia w Klubie Seniora”, który powstał z myślą o mieszkańcach gminy 65+. Zajęcia w Klubie odbywać się będą dwa razy w tygodniu w świetlicach wiejskich w miejscowościach Grzywna, Nawra, Zelgnie.

Czytaj więcej (RUSZA KLUB SENIORA 65+)

2017.08.08 CZAS NA SZCZEPIENIA

CZAS NA SZCZEPIENIA

             Mieszkańcy Gminy Chełmża mogą korzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko pneumokokom w ramach realizowanych programów zdrowotnych. Szczepienia dotyczą dzieci w wieku 24-36 miesiąc życia oraz osoby dorosłe powyżej 65 r.ż. leczone z powodu przewlekłego nieżytu oskrzeli i dychawicy oskrzelowej.

Czytaj więcej (CZAS NA SZCZEPIENIA)

2017.08.08 UZDROWISKO POMOŻE DZIECIOM

          Drogi Rodzicu ! Jeśli u Twojego dziecka ( do 18 r.ż.) występuje otyłość, wady postawy, przewlekłe zapalenie gardła, krtani i migdałków, nerwobóle, bóle stawów i mięśni, to powinieneś wiedzieć, że są to schorzenia, które można leczyć korzystając z leczenia uzdrowiskowego finansowanego ze środków NFZ  np. w Ciechocinku.  Dlatego Rodzicu, daj swojemu dziecku szansę na skorzystanie z tej specjalistycznej formy leczenia i zgłoś się z dzieckiem do lekarza pierwszego kontaktu z prośbą o skierowanie na leczenie uzdrowiskowe.

Czytaj więcej (UZDROWISKO POMOŻE DZIECIOM)

2017.08.08 FARMY FOTOWOLTAICZNE W GMINIE

POMYSŁ W GMINIE NA FARMY FOTOWOLTAICZNE

          W dniu 17 sierpnia br. o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej we Witkowie odbędzie się spotkanie dot. budowy zespołu farm fotowoltaicznych oraz powołania spółki energetycznej w Gminie Chełmża. Zadaniem spółki utworzonej przez mieszkańców Gminy Chełmża  będzie  wybudowanie i eksploatacja farmy fotowoltaicznej na obszarze działania Toruńskiego Klastra Energii „Energia Gotyku”.

Czytaj więcej (FARMY FOTOWOLTAICZNE W GMINIE)

Banery

konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.