Urząd Gminy Chełmża

XIV kolejna

28.01-01.02

Toruń

Gmina Łubianka

3:0

Gorzelnia Głuchowo

Zelgno

3:0

Powiat Wąbrzeski

MKS Toruń

3:0

Pigża

Nowa Chełmża

3:1

Łysomice

Grzywna

3:2

Chełmża

Kończewice

3:0

XV kolejka

04.02-08.02

Łysomice

Toruń

0:3

Zelgno

Chełmża

1:3

Powiat Wąbrzeski

Gmina Łubianka

3:1

Nowa Chełmża

Chełmża Junior

3:0

MKS Toruń

Pigża

0:3

Kończewice

Gorzelnia Głuchowo

1:3

XVI kolejka

11.02-15.02

Toruń

Grzywna

3:0

Gmina Łubianka

Zelgno

3:0

Gorzelnia Głuchowo

Powiat Wąbrzeski

3:1

Chełmża Junior

Chełmża

0:3

MKS Toruń

Nowa Chełmża

0:3

Pigża

Kończewice

3:0

XVII kolejka

18.02-22.02

Zelgno

Toruń

0:3

Powiat Wąbrzeski

Łysomice

3:0

Chełmża Junior

Pigża

1:3

Nowa Chełmża

Gorzelnia Głuchowo

2:3

Gmina Łubianka

MKS Toruń

3:1

Kończewice

Grzywna

3:1

XVIII kolejka

25.02-01.03

Toruń

Chełmża

3:1

Zelgno

Pigża

1:3

Nowa Chełmża

Powiat Wąbrzeski

3:2

Łysomice

Chełmża Junior

3:1

Gmina Łubianka

Końćzewice

3:2

Grzywna

Gorzelnia Głuchowo

0:3

XIX kolejka

04.03-08.03

MKS Toruń

Toruń

0:3

Kończewice

Zelgno

3:1

Grzywna

Powiat Wąbrzeski

0:3

Gmina Łubianka

Chełmża Junior

1:3

Łysomice

Nowa Chełmża

0:3

Pigża

Chełmża

3:0

XX kolejka

11.03-15.03

Powiat Wąbrzeski

Toruń

3:2

Nowa Chełmża

Zelgno

3:0

Chełmża Junior

MKS Tourń

3:1

Gorzelnia Głuchowo

Pigża

2:3

Chełmża

Grzywna

3:0

Łysomice

Gmina Łubianka

3:2

XXI kolejka

18.03-22.03

Kończewice

Toruń

0:3

Powiat Wąbrzeski

Zelgno

3:0

Grzywna

Chełmża Junior

1:3

Gmina Łubianka

Nowa Chełmża

0:3

Chełmża

Gorzelnia Głuchowo

2:3

MKS Toruń

Łysomice

1:3

XXII kolejka

08.04-12.04

Gorzelnia Głuchowo

Gmina Łubianka

3:0

Zelgno

Chełmża Junior

3:0

Powiat Wąbrzeski

Chełmża

0:3

Grzywna

Nowa Chełmża

1:3

Pigża

Łysomice

3:0

Kończewice

MKS Toruń

3:0

XXIII kolejka

15.04-19.04

Gorzelnia Głuchowo

Toruń

0:3

Zelgno

MKS Toruń

3:0

Chełmża Junior

Powiat Wąbrzeski

2:3

Nowa Chełmża

Chełmża

0:3

Grzywna

Pigża

0:3

Łysomice

Kończewice

2:3

XXIV

22.04-26.04

Toruń

Pigża

3:0

Łysomice

Zelgno

0:3

Powiat Wąbrzeski

Kończewice

3:1

Gorzelnia Głuchowo

Chełmża Junior

3:0

Gmina Łubianka

Grzywna

3:0

MKS Toruń

Chełmża

0:3

XXV kolejka

06.05-10.05

Toruń

Chełmża Junior

3:0

Zelgno

Grzywna

3:0

Chełmża

Łysomice

3:1

Nowa Chełmża

Kończewice

3:0

Gmina Łubianka

Pigża

0:3

Gorzelnia Głuchowo

MKS Toruń

3:1

XXVI kolejka

13.05 - 17.05

Nowa Chełmża

Toruń

0:3

Chełmża

Gmina Łubianka

3:0

Pigża

Powiat Wąbrzeski

3:0

Chełmża Junior

Kończewice

3:1

Grzywna

MKS Toruń

3:1

Łysomice

Gorzelnia Głuchowo

0:3

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.