Urząd Gminy Chełmża

I Kolejka

24.09-28.09

Gmina Łubianka

Toruń

0:3

Zelgno

Gorzelnia Głuchowo

1:3

MKS Toruń

Powiat Wąbrzeski

0:3

Nowa Chełmża

Pigża

1:3

Grzywna

Łysomice

1:3

Kończewice

Chełmża

1:3

Chełmża Junior

pauza

II kolejka

01.10-05.10

Toruń

Łysomice

3:0

Chełmża

Zelgno

3:2

Gmina Łubianka

Powiat Wąbrzeski

0:3

Chełmża Junior

Nowa Chełmża

0:3

Pigża

MKS Toruń

3:1

Gorzelnia Głuchowo

Kończewice

3:2

Grzywna

pauza

III kolejka

08.10-12.10

Grzywna

Toruń

1:3

Zelgno

Gmina Łubianka

3:0

Powiat Wąbrzeski

Gorzelnia Głuchowo

3:0

Chełmża

Chełmża Junior

3:0

Nowa Chełmża

MKS Toruń

3:0

Kończewice

Pigża

1:3

Łysomice

IV kolejka

15.10-19.10

Toruń

Zelgno

3:0

Łysomice

Powiat Wąbrzeski

1:3

Pigża

Chełmża Junior

3:1

Gorzelnia Głuchowo

Nowa Chełmża

1:3

MKS Toruń

Gmina Łubianka

0:3

Grzywna

Kończewice

2:3

Chełmża

V kolejka

22.10-26.10

Chełmża

Toruń

0:3

Pigża

Zelgno

3:0

Powiat Wąbrzeski

Nowa Chełmża

3:0

Chełmża Junior

Łysomice

3:0

Kończewice

Gmina Łubianka

2:3

Gorzelnia Głuchowo

Grzywna

3:1

MKS Toruń

VI kolejka

05.11-09.11

Toruń

MKS Toruń

3:0

Zelgno

Kończewice

3:0

Powiat Wąbrzeski

Grzywna

3:0

Chełmża Junior

Gmina Łubianka

3:1

Nowa Chełmża

Łysomice

3:1

Chełmża

Pigża

3:1

Gorzelnia Głuchowo

VII kolejka

12.11 - 16.11

Toruń

Powiat Wąbrzeski

3:0

Zelgno

Nowa Chełmża

2:3

MKS Toruń

Chełmża Junior

2:3

Pigża

Gorzelnia Głuchowo

3:0

Grzywna

Chełmża

0:3

Gmina Łubianka

Łysomice

3:0

Kończewice

VIII kolejka

19.11 - 23.11

Toruń

Kończewice

3:0

Zelgno

Powiat Wąbrzeski

2:3

Chełmża Junior

Grzywna

1:3

Nowa Chełmża

Gmina Łubianka

3:0

Gorzelnia Głuchowo

Chełmża

3:2

Łysomice

MKS Toruń

3:1

Pigża

IX kolejka

26.11 - 30.11

Gmina Łubianka

Gorzelnia Głuchowo

0:3

Chełmża Junior

Zelgno

1:3

Chełmża

Powiat Wąbrzeski

3:0

Nowa Chełmża

Grzywna

3:1

Łysomice

Pigża

0:3

MKS Toruń

Kończewice

1:3

Toruń

X kolejka

03.12 - 07.12

Toruń

Gorzelnia Głuchowo

3:1

MKS Toruń

Zelgno

3:1

Powiat Wąbrzeski

Chełmża Junior

3:0

Chełmża

Nowa Chełmża

3:0

Pigża

Grzywna

3:0

Kończewice

Łysomice

2:3

Gmina Łubianka

XI kolejka

10.12 - 14.12

Pigża

Toruń

3:2

Zelgno

Łysomice

3:0

Kończewice

Powiat Wąbrzeski

1:3

Chełmża Junior

Gorzelnia Głuchowo

1:3

Grzywna

Gmina Łubianka

0:3

Chełmża

MKS Toruń

3:0

Nowa Chełmża

XII kolejka

17.12 - 21.12

Chełmża Junior

Toruń

0:3

Grzywna

Zelgno

0:3

 Łysomice

Chełmża

0:3

Kończewice

Nowa Chełmża

1:3

Pigża

Gmina Łubianka

3:0

MKS Toruń

Gorzelnia Głuchowo

2:3

Powiat Wąbrzeski

XIII kolejka

07.01 - 11.01

Toruń

Nowa Chełmża

3:2

Gmina Łubianka

Chełmża

0:3

Powiat Wąbrzeski

Pigża

2:3

Kończewice

Chełmża Junior

3:1

MKS Toruń

Grzywna

2:3

Gorzelnia Głuchowo

Łysomice

3:0

Zelgno

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.