Urząd Gminy Chełmża

I kolejka 27.09-01.10
ChełmżaMałe Pułkowo2:3
PigżaGorzelnia Głuchowo3:0
Gmina ŁubiankaPowiat Wąbrzeski1:3
ToruńGrzywna3:2
Chełmża JuniorKończewice3:2
PędzewoZelgno3:1
II kolejka 04.10-08.10
Gorzelnia GłuchowoMałe Pułkowo3:1
ChełmżaPowiat Wąbrzeski1:3
PigżaGrzywna3:2
Gmina ŁubiankaKończewice3:0
ToruńZelgno1:3
Chełmża JuniorPędzewo0:3
III kolejka 11.10-15.10
Chełmża JuniorMałe Pułkowo2:3
PędzewoToruń3:0
ZelgnoGmina Łubianka3:0
KończewicePigża0:3
GrzywnaChełmża2:3
Powiat WąbrzeskiGorzelnia Głuchowo0:3
IV kolejka 18.10-22.10
Powiat WąbrzeskiMałe Pułkowo3:1
Gorzelnia GłuchowoGrzywna3:1
ChełmżaKończewice3:0
PigżaZelgno3:2
Gmina ŁubiankaPędzewo1:3
ToruńChełmża Junior3:1
V kolejka 25.10-29.10
PędzewoMałe Pułkowo2:3
ZelgnoChełmża Junior3:1
KończewiceToruń0:3
GrzywnaGmina Łubianka2:3
Powiat WąbrzeskiPigża3:2
Gorzelnia GłuchowoChełmża3:0
VI kolejka 02.11-05.11
GrzywnaMałe Pułkowo1:3
Powiat WąbrzeskiKończewice3:0
Gorzelnia GłuchowoZelgno3:0
ChełmżaPędzewo3:1
PigżaChełmża Junior3:0
Gmina ŁubiankaToruń0:3
VII kolejka 08.11-12.11
Małe PułkowoGmina Łubianka2:3
ToruńPigża1:3
Chełmża JuniorChełmża0:3
ZelgnoPowiat Wąbrzeski1:3
KończewiceGrzywna0:3
PędzewoGorzelnia Głuchowo1:3
VIII kolejka 15.11-19.11
KończewiceMałe Pułkowo1:3
GrzywnaZelgno0:3
Powiat WąbrzeskiPędzewo3:0
Gorzelnia GłuchowoChełmża Junior3:0
ChełmżaToruń3:2
PigżaGmina Łubianka3:1
IX kolejka 22.11-26.11
Małe PułkowoPigża3:2
Gmina ŁubiankaChełmża0:3
ToruńGorzelnia Głuchowo0:3
Chełmża JuniorPowiat Wąbrzeski1:3
PędzewoGrzywna1:3
ZelgnoKończewice3:0
X kolejka 29.11-03.12
ZelgnoMałe Pułkowo3:1
KończewicePędzewo0:3
GrzywnaChełmża Junior0:3
ToruńPowiat Wąbrzeski2:3
Gmina ŁubiankaGorzelnia Głuchowo1:3
ChełmżaPigża3:1
XI kolejka 06.12-10.12
Małe PułkowoToruń3:2
Chełmża JuniorGmina Łubianka3:1
PędzewoPigża1:3
ZelgnoChełmża1:3
KończewiceGorzelnia Głuchowo0:3
GrzywnaPowiat Wąbrzeski3:0
XII kolejka 10.01-14.01
ChełmżaMałe Pułkowo3:0
"Gorzelnia" GłuchowoPigża3:2
Powiat WąbrzeskiGmina Łubianka3:1
GrzywnaToruńprzeł.
KończewiceChełmża Junior3:2
ZelgnoPędzewo3:2
XIII kolejka 17.01-21.01
Małe Pułkowo"Gorzelnia" Głuchowo1:3
Powiat WąbrzeskiChełmża3:0
GrzywnaPigża3:1
KończewiceGmina Łubianka3:0
ZelgnoToruń0:3
PędzewoChełmża Junior1:3
XIV kolejka 24.01-28.01
Chełmża JuniorMałe Pułkowoprzeł.
ToruńPędzewoprzeł.
Gmina ŁubiankaZelgno3:1
PigżaKończewice3:0
ChełmżaGrzywna3:0
"Gorzelnia" GłuchowoPowiat Wąbrzeski0:3
XV kolejka 14.02-18.02
Małe PułkowoPowiat Wąbrzeski3:1
Grzywna"Gorzelnia" Głuchowo1:3
KończewiceChełmża0:3
ZelgnoPigża0:3
PędzewoGmina Łubianka2:3
Chełmża JuniorToruń1:3
XVI kolejka 21.02-25.02
PędzewoMałe Pułkowo1:3
Chełmża JuniorZelgnoprzeł.
ToruńKończewice3:0
Gmina ŁubiankaGrzywna3:0
PigżaPowiat Wąbrzeski3:0
Chełmża"Gorzelnia" Głuchowoprzeł.
XVII kolejka 28.02-04.03
Małe PułkowoGrzywnaprzeł
KończewicePowiat Wąbrzeski1:3
Zelgno"Gorzelnia" Głuchowo0:3
PędzewoChełmża3:0
Chełmża JuniorPigżaprzeł
ToruńGmina Łubianka3:0
XVIII 07.03-11.03
Gmina ŁubiankaMałe Pułkowo3:1
PigżaToruń3:0
ChełmżaChełmża Junior3:1
Powiat WąbrzeskiZelgno3:0
GrzywnaKończewiceprzeł.
"Gorzelnia" GłuchowoPędzewo3:0
XIX kolejka 14.03-18.03
Małe PułkowoKończewice3:1
ZelgnoGrzywna3:2
PędzewoPowiat Wąbrzeski0:3
Chełmża Junior"Gorzelnia" Głuchowo3:2
ToruńChełmża0:3
Gmina ŁubiankaPigża0:3
XX kolejka 21.03-25.03
PigżaMałe Pułkowo3:0
ChełmżaGmina Łubianka2:3
"Gorzelnia" GłuchowoToruń2:3
Powiat WąbrzeskiChełmża Junior3:1
GrzywnaPędzewo0:3
KończewiceZelgno2:3
XXI kolejka 28.03-01.04
Małe PułkowoZelgno3:0
PędzewoKończewice3:2
Chełmża JuniorGrzywna2:3
Powiat WąbrzeskiToruń
"Gorzelnia" GłuchowoGmina Łubianka2:3
PigżaChełmża3:0
XXII kolejka 04.04-08.04
ToruńMałe Pułkowo2:3
Gmina ŁubiankaChełmża Junior3:2
PigżaPędzewo3:0
ChełmżaZelgno0:3
"Gorzelnia" GłuchowoKończewice3:0
Powiat WąbrzeskiGrzywna0:3

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.